Ženský šatník je neustále prázdny. Teda, aspoň každé ráno, keď prichádza na rad výber oblečenia na daný deň. Prečo si teda nedopriať krásne nové originálne blúzky z online obchodu www.astratex.sk a už viac nemať problém s výberom oblečenia? Tu je výber šiestich najštýlovejších z nich.

  1. ELEGANTNÁ DÁMSKA BLÚZKA HAIDI

Elegantných kúskov v ženskej skrini nie je nikdy dosť. A v čiernej farbe s kombináciou čipky musíte mať aj blúzku Haidi za skvelú cenu! Má lodičkový strih vo vrchnej časti ukončený kvetinovou čipkou. S dlhými rukávmi a pod boky predĺženým strihom je vhodná do zimného obdobia.

elegantna-damska-bluzka-haidi

Cena pre Vás: 23,30 €

  1. DÁMSKA BLÚZKA VALERIA

Limitovanú edíciu blúzky Valeria jednoducho musíte mať! Jej XXL strih je vhodný nielen pre dámy s vyššou váhou, ale aj pre chudšie postavy. Netopierie rukávy sú trištvrťové a výstrih je okrúhly, no o čosi väčší, takže krásne pôsobí aj s jedným odhaleným ramenom. Predná časť je aplikáciou abstraktného obrazu.

damska-bluzka-valeria

Cena pre Vás: 25,31 €

  1. DÁMSKA BLÚZKA SILVIA

Ďalšia krásna blúzka z limitovanej edície. Tentokrát ide o aplikáciou obrazu z Londýna, konkrétne o Tower Bridge a Big Ben. Zadná časť je čisto čierna a je o čosi dlhšie ako tá predná. Rukávy sú taktiež v netopierom strihu.

damska-bluzka-silvia

Cena pre Vás: 24,10 €

  1. DÁMSKA BLÚZKA S.OLIVER

Krásna blúzka značky S.Oliver exkluzívne v limitovanej edícii na www.astratex.sk je dostupná v dvoch kvetinových vzoroch (v bielom a tmavomodrom prevedení). Blúzka má okrúhly výstrih, dlhé rukávy a oblieka sa cez hlavu. Výstrih, rovnako aj rukávy, majú zapínanie na gombičky. Strih siaha až pod boky a zadná strana je mierne dlhšia ako tá predná.

damska-bluzka-s-oliver

Cena pre Vás: 56,29 €

  1. DÁMSKA BLÚZKA Z VISKÓZY S.OLIVER

Ďalšia štýlová blúzka limitovanej edície z dielne značky S.Oliver tentokrát v jednoduchej bielej farbe. Blúzka má trištvrťové rukávy a rovnako so spodným lemom sú ukončené gumičkou v tuneli. Výstrih nie je výrazný, je okrúhly a je predelený malou kovovou tyčkou. Materiál je mierne priehľadný.

damska-bluzka-z-viskozy-s-oliver

Cena pre Vás: 40,20 €

  1. DÁMSKA ELEGANTNÁ BLÚZKA S VOLÁNOM MOE007

V prípade blúzky MOE 007 ide o jednoduchý štýl doplnený volánom, ktorý dodáva kúsku úplne iný rozmer. Odvedie pozornosť od prípadných problematických partií v oblasti bokov. Výstrih je mierny, okrúhly a rukávy končia pri lakťoch. Blúzka je v internetovom obchode www.astratex.sk dostupná až v piatich farbách. Koľko si ich doprajete?

damska-elegantna-bluzka-s-volanom-moe007

Cena pre Vás: 27,72 €