Máte pocit, že váš sexuálny život s partnerom, ktorého máte už niekoľko rokov, náhle ochladol a zovšednel? Potom vám neostáva iná možnosť, ako mu prinavrátiť stratenú vášeň a znovu očariť vášho partnera inou tvárou, ktorú každá žena v sebe skrýva. Hovoríme o dračici, ktorú sa dáma často hanbí vypustiť na povrch, no verte, že váš muž sa tomu jedine poteší! Zadovážte si jeden z týchto top siedmich sexy kostýmov z www.astratex.sk a ulahoďte partnerovým predstavám!

  1. SANTACUTIE BABYDOLL

Vianočný motív teraz bude vládnuť všade naokolo, tak prečo nie u vás v spálni? Tento erotický mikulášsky kostým na vás dlho zrejme nevydrží po tom, čo ho váš partner uvidí!   Komplet obsahuje červenú košieľku s bielym pierkovaným lemom, červené tangá nohavičky a mikulášsku čiapku. Ide o limitovanú edíciu, tak sa poponáhľajte!

santacutie-babydoll

Cena pre Vás: 36,98 €

  1. ZVODNÝ KOSTÝM POLICAJTKA

Ktorý muž netúži mať v posteli policajtku v poriadnej uniforme? No ten váš určite áno, a preto by ste mu mali pred Vianocami urobiť radosť a zadovážiť si erotický kostým policajtky z www.astratex.sk, ktorý obsahuje lesklé šaty z mikrovlákna, policajnú čiapku, podväzok, opasok a tanga nohavičky. Komplet výbava na horúcu noc!

zvodny-kostym-policajtka

Cena pre Vás: 48,24 €

  1. ZVODNÝ KOSTÝM SESTRIČKA

Jedným z ďalších mužských snov je okrem policajtky užiť si so sestričkou v uniforme! Tak mu tento tajný sen splňte vy a to ani nemusíte meniť povolanie! Krátke šaty so zipsom cez stred dostanete spolu s čiapkou pre sestričky, rukavicami, tanga nohavičkami. Naberte odvahu a ošetrite svojho partnera.

zvodny-kostym-sestricka

Cena pre Vás: 51,46 €

  1. EROTICKÉ BODY GEPARDINA

A čo tak zahrať sa na sexy dravú mačičku v erotickom body Gepardina z www.astratex.sk? Podprsenka je nevystužená a lemovaná čiernymi pierkami, tangá nohavičky majú v zadnej časti odopínateľný chvostík a na dotvorenie zvieracieho looku je súčasťou balenia aj sexy čelenka s mačacími uškami. Miau!

eroticke-body-gepardina

Cena pre Vás: 34,97 €

  1. KOMPLET BUNNY PINK

Ak sa necítite zrovna dravou mačičkou, vyskúšajte si byť vo vašej spálni sexy zajačikom! Ružový korzet s mašličkovým zapínaným cez stred je v balení s bielymi sieťovanými nadkolienkami aj s čelenkou so zajačími uškami. Nemôžu chýbať tangá s malým zajačím chvostíkom.

komplet-bunny-pink

Cena pre Vás: 35,65 €

  1. EROTICKÝ KOSTÝM CHYŽNÁ

Nepochybne ďalším erotickým snom muža je dostať k sebe chyžnú v sexy uniforme. Že nemáte rady upratovanie? Nevadí, uniformu si môžete obliecť aj napriek tomu! Čierny čipkovaný korzet s priesvitnou časťou v oblasti pŕs prechádza do zapínania na samodržky, súčasťou je biela nariasená suknička, biela čipkovaná saténová čelenka, tangá a pančuchy.

eroticky-kostym-chyzna

Cena pre Vás: 55,08 €

  1. KOMPLET DOKTORKA

Necítite sa ako sestrička a máte chuť sa povýšiť rovno na doktorku a získať tak sexuálnu prevahu nad vašim partnerom? Potom neváhajte a oblečte sa do lekárskej rovnošaty v bledomodrej farbe so zipsom, ktorý je možno rozopnúť obojstranné. Aké rafinované! Komplet pozostáva okrem krátkych doktorských šiat aj z nohavičiek a lekárskej čiapočky.

komplet-doktorka

Cena pre Vás: 39,39 €