Bez ohľadu na príležitosť, šperk je výborným prostriedkom ako sa prezentovať, ukázať okoliu svoju osobnosť a tiež zmysel pre štýl. Trendy sa neustále kumulujú Jeden prichádza a druhý odchádza. Prečítajte si najnovšie trendy z oblasti šperkov, ktoré prináša známy dizajnér a odborník Joshua James.

  1. Vrstvite

Skvelý typ na vrstvenie prináša napríklad Thomas Sabo či Pandora a jej náramky. Ďalšou skvelou voľbou je vrstivť napríklad tenšie prstienky, ktoré si dáte na jeden prst.

  1. Drahé kamene

Nechajte sa inšpirovať šperkami z drahých kameňov a polodrahokamov. Kameň vyberajte napríklad podľa znamenia horoskopu.

  1. Nechajte vyniknúť jednotlivé kúsky

Vytvorte individuálny vzhľad, ktorý doplníte štýlovým oblečením. Vyberajte rôzne náramky, gombíky, manžety. Detaily, ktoré správnou kombináciou vytvoria dušu a dokonalý štýl a charakter vašej osobnosti.

  1. Meno ruže

Ružový odtieň vás očarí. Perfektne ladí s prírodnými materiálmy a farbami tejto sezóny. Ružovo-zlatá farba bude veľmi vyhľadávaná nie len pri drahých šperkoch ale i pri bižutérii.

  1. Miešajte kovy

Zabudnite na starú frázu o tom, ako striebro a zlato nejdú dohromady. Miešajte štýly i kovy.

polodrahokamTo je len krátky zoznam trendov, ktoré vás môžu inšpirovať pri výbere tých správnych doplnok pre nadchádzajúcu sezóny. Slepo sa držať trendov však nemá zmysel. Budťe jedinečná a originálna. Vytvorte si vlastný štýl. Tak ako ste jedinečná vy, tak by mal byť jedinečný aj váš šatník a doplnky.

Nebojte sa siahnuť možno aj po netradičných materiáloch, veľkostiach či farbách šperkov. Avšak miesto na klasiku sa tiež vždy nájde. Kombinujte najnovšie trendy s tými klasickými. Na Slovensku je ešte stále veľmi obľúbená značka Swarovski, ktorá ponúka tradíciu a kvalitu svojich šperkov. Tak dobre známe Swarovski elements nechýbajú v šperkovnici žiadnej ženy. Vyberajte z rôznych šperkov ako sú strieborné prstene so swarovski elementami, či šperky z polodrahokamov.