Bohaté a krásne vlasy sú tým, čím sa žena rada pochváli pred priateľkami. No aj mužské publikom oceňuje dlhé vlasy na krásnej žene; dokonca neexistujú muži, ktorý by si nevšimli upravené účesy z dlhých vlasov. Už teda viete, po čom muži túžia. Ale viete, ako si vytvoriť perfektný účes a z kategórie – účesy na dlhé vlasy, si vybrať vhodný účes pre vás?

Vsaďte na zapletený vrkoč; alebo jednoducho dlhý vrkoč z vlasov, ktorý je túto jeseň mimoriadne trendy! Ak je vaša hriva bohatá, skvele vynikne, ak zvolíte vkusný účes s ofinou. Dokonale oživí vlasy a ofina nabok bude pôsobiť mimoriadne žensky a zmyselne! Či sa už rozhodnete pre ofinu nabok, alebo vám bude od kaderníka odporučená rovná ofina, dlhé vlasy s ofinkou dokážu vyčariť nádherný celkový dojem!

Odprezentujte svoje „divoké ja“ a šokujte okolie strapatým drdolom; drdol v štýle Amy Winehouse zvoľte na haloweenskú párty, vy si vyberte radšej ležérny no nespútaný drdol, ktorý sa od klasického líši len tým, že pramene vlasov z neho naoko nedbalo spustíte na krk.

Video postup na účes pre dlhé vlasy:

Foto: pixabay.com, video: youtube.com