Tajne milujete svojho najlepšieho priateľa, trápite sa vo vzťahu na diaľku alebo uvažujete už dlhšiu dobu nad rozchodom? Ste nespokojná vo vzťahu ale zároveň nechcete byť partnera? Vyriešte si všetky problémy s láskou! Chce to len odvahu a šťastie sa na vás iste čoskoro usmeje.

Problém č. 1 – Zamilovaná do nesprávneho
Máte skvelého priateľa, ku ktorému cítite oveľa viac ako len priateľstvo. Ten však o vašich citoch ani len netuší, nemá o vás záujem alebo už má priateľku. Čo s tým? Ak viete, že tento vzťah nemá reálnu budúcnosť (kvôli jeho priateľke, kvôli vzdialenosti, odlišným povahám), zabudnite na myšlienky o spoločnom vzťahu. Naučte sa brať priateľa len ako kamaráta, v opačnom prípade by ste mohli prísť aj o priateľstvo. Záleží len na vás, ako sa rozhodnete.

Problém č. 2 – Vzťah na diaľku
Núka sa vám možnosť študovať v zahraničí alebo váš priateľ dostal ponuku pracovať v cudzine? Uvažujete, či vzťah na diaľku má zmysel? Má, ak obaja tomu veríte. Udržať vzťah na diaľku je náročnou skúškou vzťahu; závisí od oboch partnerov, od toho, ako dlho sa poznáte a čo všetko vás spája a taktiež na akú dobu bude tento vzťah – nevzťah udržiavaný. Mnohí totižto vzťah na diaľku pokladajú za žiadny vzťah, pretože v ňom chýbajú objatia, nežnosti a partneri nemajú možnosť spoznať toho druhého v rôznych situáciách. Ak sa rozhodnete pre vzťah na diaľku, porozprávajte sa s partnerom o tom, čo vás čaká a buďte pripravený na to, že to bude skutočne náročný vzťah.

Problém č. 3 – Slobodná a smutná?
Ak práve nemáte žiadny vzťah, možno vás niekedy prepadnú pocitu smútku, najmä ak svoj voľný čas trávite často sledovaním úžasne romantických, avšak málo reálnych filmov. Stredajšie večery trávte radšej mimo obývačky, neseďte doma a neľutujte sa. Vyrazte do spoločnosti, zorganizujte babskú jazdu a užívajte si slobodu. Veď sloboda sa raz skončí a s ňou aj jej výhody.