Stretli ste niekoho, s kým sa cítite po dlhom čase dobre, alebo ste sa práve zoznámili s niekým, kto vám je mimoriadne sympatický. Výborne! Tak prečo nevyužiť priazeň osudu a nespoznať toho sympaťáka ešte lepšie? Za 5dní, vás pomocou nasledujúcich rád, možno pozve na rande.

Možno, pretože, akokoľvek sľubne a lákavo znie zbaliť muža za 7 dní, predsa len, milé dámy, muži sú tvory s vlastným rozumom a pocitmi, preto by bolo naivné myslieť si, že existuje návod, ako určite a neomylne zbaliť chlapa. Každý chlap je jedinečný, ale majú niečo spoločné. A práve o ich spoločné vlastnosti sa opierajú nasledovné body, s ktorými ho možno „ulovíte“. Veľa šťastia!

1, deň – Zoznámenie sa

Prvý dojem je najdôležitejší zo všetkých bodov. Niektoré zdroje dokonca tvrdia, že muž vie vycítiť do 5 sekúnd, či ste mu sympatická. Môžu za to feromóny, chemikálie, ktoré podvedome nadväzujú určitú komunikáciu medzi mužom a ženou. Produkciu feromónov nemôžete ovplyvniť, ale môžete pri prvom stretnutí pôsobiť milo a priateľsky.

  1. deň – Zapojte do plánu aj svojich spoločných priateľov

Máte spoločných priateľov? Tak to využite. Porozprávajte sa s priateľmi o vašom objave, zistite aspoň základné informácie, čo má rad, aké ma záľuby a podobne. Zbierajte informácie, určite nastane ideálna príležitosť využiť ich.

2, deň – Úsmev prosím

Stretnete sa náhodne na chodbe v škole či v práci? Fajn, tak sa usmejte. Pôsobte veselo a milo. Každý má predsa rád usmievavých ľudí.

3, deň – Urobte malý prvý krok

Viete, že každý štvrtok váš miláčik navštevuje posilňovňu? Čo tak vytiahnuť kamarátku na návštevu posilňovne, dobre si zašportovať a len tak mimochodom stretnúť aj svoj nový objav?

4, deň – Nechajte tomu voľný priebeh

Ak váš vysnený objav nie je slepý ani hluchý, určite už tuší, že pociťujete k nemu náklonnosť. Teraz je rad na ňom, nechajte tomu všetkému voľný priebeh. Vyrazte za zábavou a uvidíte, či má aj on záujem o vás.