woman-358765_640Čo máme na mysli? No predsa náš dekolt, s ktorým často nie sme spokojné. Pre väčšinu z nás je príliš malý a máme akýsi pocit hanby práve za jeho veľkosť. Prsia sú pre mnohé ženy terčom nespokojnosti a v mnohých prípadoch máme tendenciu si prsia zakrývať, respektíve ich zbytočne nevystavovať okoliu. Pritom sa rozhodne nemáte za čo hanbiť. Ak by ste však predsa len pociťovali potrebu zväčšiť svoje prsia a mať ich plnšie či pevnejšie, máme pre vás zopár dobrých trikov a rád.

Push-up podprsenka to zachráni

Skutočne. Je to pomerne rýchle a efektívne riešenie. Jednoducho si len stačí vybrať vhodnú veľkosť a taktiež aj tvar podprsenky. Dnešné moderné podprsenky majú často aj rôzne druhy výplne – nie sú to len tie klasické push-up, ale aj podprsenky s vzduchovými vankúšikmi alebo s náhradou silikónov. Push-up podprsenka je rýchle a lacné riešenie na tento váš problém a dokážete ju prakticky použiť v súvislosti s akýmkoľvek oblečením. Dlhodobo však tento problém nevyriešite a ak máte strach aj pred partnerom, asi je nutné siahnuť po inom riešení.

Vitamíny, tabletky či krémy

Dnes existujú prakticky na čokoľvek. Takéto podporné látky majú za cieľ zvýšiť alebo znížiť jednotlivé prvky, respektíve dosiahnuť určitý výsledok. Niektoré sú skutočne len akýmsi marketingovým ťahom, iné zasa majú aj tendenciu pomôcť. Napríklad také krémy na prsia, ktoré majú úlohu predovšetkým spevniť prsia a zbaviť Vás strií. Deje sa tak pomerne pomaly, avšak konečný výsledok často „stojí“ za to. Vaše prsia môžu byť krásne aj bez toho, aby ste museli podstúpiť akúkoľvek operáciu.

Silikónové implantáty

Je to pre mnohé ženy tá posledná možnosť, ako si nechať svoje prsia zväčšiť. Silikóny sú v rôznych veľkostiach, avšak musíte podstúpiť operáciu a teda ísť pod nôž. Otázne je, či radšej nezvoliť spomenutú podprsenku alebo krém na prsia.

Foto: pixabay.com