Už viete čím obdarujete svojich najbližších na Vianoce? Sviatky sa nezadržateľne blížia, preto by ste sa už mali začať pripravovať a určite by ste mali mať aspoň premyslené nápady na vhodný darček. Niekedy je to však skutočne ťažké a obdariť blížnych hodnotným darom nie je až také jednoduché. Preto vám prinášame zaujímavé nápady, z ktorých si zaručene vyberiete tak, aby ste boli nielen vy, ale aj obdarovaný spokojný.

Zaujímavé šperky vždy potešia, o to viac ak sú darované s láskou a podľa vkusu obdarovaného. Ostáva iba na vás, zistiť po čom túži ten-ktorý člen vašej rodiny, prípadne dobrí kamaráti, známi. V každom prípade určite nič nepokazíte, ak sa rozhodnete darovať luxus a krásu v jednom. Ak chcete ohúriť a spôsobiť dokonalé prekvapenie, zvoľte ako vianočný darček diamantové náušnice. Vo všeobecnosti je tento druh šperku veľmi často vyhľadávaný, pretože ženy sa chcú páčiť a zaujať taktiež nevšednosťou. Stavte na jednoduchosť, veď predsa v tej je krása a zvoľte napichovacie náušnice z bieleho zlata polooblúčikového tvaru vysádzané diamantmi s briliantovým brusom.

Môžete však obdarovať aj visiacimi striebornými náušnicami takisto dotváranými diamantmi. Romanticky vyznejú na ušiach každej mladej slečny v podobe snehových vločiek.

Ak hľadáte niečo lacnejšie, no predsa zaujímavé a hodné krásnej dámy, určite neohrnie nosom nad strieborným prsteňom v podobe dvoch spojených slzičiek. Jemný, ženský prsteň síce netvorí kamienok, za to sa bude vynímať na ženskej ruke určite dokonale. Pre náročnejšie by zaujímavým darčekom mohli byť strieborné prstene so zirkónovými kamienkami, ktoré vytvárajú tvar srdca. Vybrať si môžete aj farbu kameňa. Dostupný je v štyroch verziách a to v bielej, fialovej, ružovej a zelenej.

Nielen pre dámy, ale aj pre pánov je určený široký sortiment kvalitných a zaujímavých šperkov. Dnes sú populárne nielen retiazky klasické, ale aj na nohu. Najmä mladé dievčatá ich využívajú v letnom období pri mori, kde môžu kráčať bosé, čo umožňuje lepšie vynímanie samotného šperku. Z chirurgickej ocele ich môžete vyberať v rôznych farbách i prevedeniach.

Foto: SXC.hu

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!