Čo kúpiť mamine na Vianoce? Tak túto otázku si nepochybne každý jeden rok kladie každé jedno dieťa, aj napriek dospelosti. Ak ste už naozaj stratili inšpiráciu a vaša kreativita nepostačuje, potom sa nechajte inšpirovať e-shopom www.4Home.sk, z ktorého sme pre vás vybrali desať tipov na darček pre mamu.

Navyše máme tu pre vás zľavový kupón na 5% zľavu z akékoľvek nákupu na www.4Home.sk. Skopírujte si kupón AF5, zadajte ho pri objednávke a nakupuje výhodnejšie!

  1. Odpadkové koše na triedený odpad 4 x 20 litrov

Matky sú snáď tie najorganizovanejšie osoby na svete, a čo sa domácností týka, môžeme to tvrdiť dvojnásobne. Zadovážte svojej mame set štyroch odpadkových košov na triedenie odpadu, ktorých veká sú farebne rozlíšené podľa toho, čo presne do nich patrí.

odpadkove-kose-na-triedeny-odpad-4-x-20-litrov

Cena pre Vás: 41,49 €

  1. 3-dielna sada plechových dóz

Mamy milujú pečenie. Teda, aspoň väčšina z nich, a presne pre milovníčky pečenia je tu tip na darček. Kúpte svojej mame trojdielnu sadu plechových dôz, do ktorej môže napríklad pre vás zabaliť jej cukrársky výtvor. Táto sada má krásny vianočný motív stromčekov.

3-dielna-sada-plechovych-doz

Cena pre Vás: 8,69 €

  1. 4Home Silikónové košíčky na muffiny, sada 12 ks

Ešte ostaneme pri milovníčkach pečenia (ide predsa o podstatnú časť ženského pohlavia). Doba je moderná a papierové košíčky na muffiny vystriedali tie silikónové, ktoré sú praktickejšie a nie jednorázové. Set dvanástich v červenej farbe vašu mamu istotne poteší.

4home-silikonove-kosicky-na-muffiny-sada-12-ks

Cena pre Vás: 3,79 €

  1. 4home Silikónová forma na bábovku

Posledným tipom pre kuchárky či pekárky je táto červená silikónová forma na bábovku. Môžete s predošlými košíčkami na muffiny urobiť set dvoch. Navyše vás určite poteší jej cena, nebudete veriť vlastným očiam! Určite si jednu kúpite aj do svojej výbavy na pečenie.

4home-silikonova-forma-na-babovku

Cena pre Vás: 3,79 €

  1. Akupresúrna masážna podložka skladacia

Akupresúrna masážna podložka nemusí byť určená len pre ženu s boľavými nohami. Táto podložka podporí cirkuláciu krvi v nohách. Je vhodná aj pre deti, nakoľko má stredne silný stimul. Skvelá je aj jej spratnosť, keďže sa dá zložiť napoly.

akupresurna-masazna-podlozka-skladacia

Cena pre Vás: 10,99 €

  1. Truhla na šitie

Maminy neuznávajú vyhadzovanie roztrhnutých vecí, gombíky prišijú naspäť raz-dva a v prípade, že ste ho stratili, majú v zásobe niekoľko podobných. Na to, aby mali svoje šitie zorganizované im slúži truhla na šitie, napríklad aj tá z e-shopu www.4Home.sk v béžovej farbe s dvomi kusmi v balení.

truhla-na-sitie-2-ks

Cena pre Vás: 18,09 €

  1. Bambusové koše 3 ks tmavo hnedé

Priestoru na odkladanie vecí od výmyslu sveta nie je pre ženy nikdy dosť. Kam s kozmetikou, vlasovými doplnkami, bižutériou? Vyriešte vašej mame tento problém kúpou bambusových košov v tmavohnedej farbe s vyberateľnou látkovou výstelkou. Set obsahuje tri koše rôznej veľkosti.

bambusove-kose-3-ks-tmavo-hnede

Cena pre Vás: 21,89 €

  1. Sencor SES 2010 BK Espresso

Šikovné pákové espresso sa hodí vo svojom čiernom šate do každej kuchyne. Obsahuje nerezový filter pre jednu, alebo dve šálky a dokonca aj extra miesto pre väčšie hrnčeky. Vašu maminu isto poteší aj funkcia krátkeho predsparenia a protišmyková úprava základne. V internetovom obchode www.4Home.sk ho kúpite až o 15,10 EUR lacnejšie a doprava je grátis!

sencor-ses-2010-bk-espresso

Cena pre Vás: 75,49 €

  1. Solare deka Cotton Pur 1970/380

Vašej mame urobíte nepochybne radosť krásnou veľkou stopercentnou bavlnenou dekou v béžovej farbe s abstraktnými bledými vzormi. Na dĺžku má až dva metre, takže pokojne zakryje naraz oboch rodičov.

solare-deka-cotton-pur-1970-380-140-x-200-cm

Cena pre Vás: 56,59 €

  1. 4home flanelové obliečky Sobíky

Doplnkami do domácnosti naozaj nemáte na Vianoce v prípade vašej mamy čo pokaziť. Obliečkam na prikrývky sa poteší, a to viac, ako to budú tie flanelové s motívom sobíkov. Môžete si vybrať z dvoch rôznych veľkostí.

4home-bavlnene-obliecky-sobiky-140-x-200-cm-70-x-90-cm

Cena pre Vás: 26,99 €

TIP: Ďalších 30. tipov si pre vás pripravili na webe lentonajlepsie.sk. Inšpirujte sa a vyberte svojej mamine najlepší darček!