Všetkým je známe, že ak sa chceme zbaviť nejakého toho kilogramu, musíme do svojho denného rozvrhu zaradiť pohyb. Čo však v prípade, že už od detstva sa so športom nekamarátite, ba dokonca nazývate sa športovým drevom? Áno, aj pre vás tu niečo máme.

Nie každý sa rád promenáduje vo fitku, každý je tam upotený a dychčiaci a často máte pocit, že tí svalovci sa tam prišli len ukázať. Jedným očkom sledujú ženské pozadia alebo len kontrolujú či sa na nich niekto díva a obdivuje ich svaly. Problémom môže byť, že vám je ľúto vyhadzovať peniaze za návštevy takýchto zariadení. Máme pre vás potešujúcu správu. Cvičiť sa dá aj doma…a dokonca zadarmo. Na internete nájdete množstvo videí s rôznymi cvičeniami či už ide o posilňovanie, aerobik alebo v súčasnosti obľúbenú zumbu. Ak sa necítite na takéto podskakovanie tak máme pre vás tvarovanie postavy s jogou. Určite si je z čoho vyberať. Čo tak plávanie? Tento pohyb je ohľaduplný ku vašim kĺbom a navyše sa budete cítiť ako znovuzrodená. Nemusíte preplávať v bazéne kilometre. Postačia aj jednoduché cvičenia vo vode. Počuli ste už o Aqua aerobiku? Vyskúšajte všetko čo sa dá. Iba tak nájdete pohyb, ktorý vám bude plne vyhovovať. V prípade, že máte tanečného ducha a v mladosti, prípadne aj teraz ste pravidelnou návštevníčkou miestnych diskoték, vyskúšajte nejaký ten tanečný kurz. Aj tu je bohatá ponuka. Klasické spoločenské tance, orientálne brušné tance, latinsko-americké, hip-hop. Výber je iba na vás. Ešte stále sme vás na nič nenahovorili? Tak si aspoň občas zájdite s partnerom alebo priateľmi na bowling. Ručíme vám za to, že aj z tohto môžete mať kvalitnú svalovku. Ani bowling? Tak teda poproste si od manžela/priateľa kreditku a hor sa na nákupy. Aj behanie po meste bude mať efekt. Hlavne neseďte doma pred televíziou s vrecúškom zemiakových lupienkov. Dvihnite zadok a choďte von prejsť sa. Môžete si taktiež zadovážiť stacionárny bicykel, a už keď stoj čo stoj chcete vidieť päťdesiatu časť Šeherezády, tak si pritom aspoň formujte zadok. Výborným pomocníkom a spoločníkom pri zhadzovaní nadbytočných kíl je štvornohý priateľ človeka. Áno, práve pes vás donúti hýbať sa. Aj keď sa vám nebude chcieť dvihnúť zadok z kresla, psík má svoje potreby a vy budete nútená vziať ho na prechádzku.

Tak dámy, ako ste si mohli všimnúť na výber máte toho viac než dosť. Tak šup-šup, poďme sa hýbať.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!