Každá žena sa chce páčiť. Sebe, svojmu mužovi a okoliu. Na tom nie je vôbec nič zlé, každá chceme vyzerať atraktívne a cítiť sa krásne. Niekedy však nie je čas na to, aby sme išli do kozmetického salóna či navštívili kaderníčku. Nehovoriac o tom, že takéto návštevy vás budú stáť nemalé peniaze. Na to, aby ste si spravili beauty deň len pre vás, nemusíte nikam chodiť, môžete sa postarať sama o seba bez finančných výdavkov.

Vlasy

Z času na čas potrebujú vaše vlasy poriadnu pozornosť. Naneste si na vlasy kokosový olej (vyhnite sa aplikácii na korienky) a zabaľte si ich na dve hodiny do uteráku. Dodáte tak vlasom potrebnú hydratáciu a končeky sa vám pekne zjednotia. Keď si budete olej zmývať, urobte tak aj dva či trikrát, aby ste sa úplne zbavili olejnatosti.

Pleť a pokožka

Na našu pleť a celkovo na pokožku vplývajú mnohé faktory, ktoré si niekedy ani neuvedomujete. Dennodenná starostlivosť je úplnou samozrejmosťou, no doprajte si niekedy niečo extra. Uvarte si horúcu vodu, dajte do nej pár kvapiek eukalyptu a na pár minút sa naparujte. Nielenže si vyčistíte dýchacie cesty, ale si otvoríte póry. Tu máte šancu na hĺbkové vyčistenie pleti. Naneste masku, ktorá vyťahuje čierne bodky a čistí zároveň, nechajte pôsobiť a detailne odstráňte. Nezabudnite na toner, ktorým póry uzavriete a naneste ukľudňujúci krém. Na pokožke na rukách, kolenách a ramenách si spravte peeling (skvelá je himalájska soľ).

Nechty

Poslednou časťou beauty dňa je starostlivosť o nechty. Nie každá žena je fanúšičkou gélových nechtov. Preto si odstráňte kožu pri lôžkach nechtov, naneste priesvitný základový lak a pokračujte s farbou podľa vkusu. Nefúkajte na nechty, aby ste urýchlili ich zaschnutie, vytvoríte si tam nechcené malé bublinky. Nezabudnite na vrchný ochranný lak, ktorý zabráni rýchlemu zlúpaniu laku.

Foto: pixabay.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!