Coversky, poznáme ich všetci, milujeme ich mnohí, ženy i muži, mladší aj starší. Nosíme ich všade, na výlety, vonku s kamarátmi, do mesta, do školy, niektorí aj do práce a dokonca i k šatám či sukniam. Skrátka maximálne univerzálna obuv. Conversky však dnes už nie sú len jedofarebné “obyčajné” tenisky s pogumovanou špičkou. Aj značka Converse podlieha aktuálnym módnym trendom a tak si ich dnes môžem zaobstarať s trblietkami, v monochrómnom prevedení, so stužkami namiesto šnúriek alebo so šnúrkami zamatovými, Conversky kožené, zateplené, so vzormi, s výšivkami… No skrátka  snáď s čímkoľvek, čo si len viete predstaviť. Nie je teda vôbec ťažké vyzerať aj v športovej a pohodlnej obuvi štýlovo, krásne a sexy. A o to nám predsa ide, nie? Užiť si zábavu, ale zároveň možno uloviť nejaký ten pohľad pánov v okolí, spoznať ďalšiu spriaznenú dušu a tak ďalej, veď to poznáte.

Čo sa týka aktuálnych kolekcií a módnych trendov, môžme hovoriť o viacerých druhoch, respektíve kolekciách, topánok Converse.

Chuck 70 Love Graphic je kolekciou, do ktorej dizajnéri doslova vložili svoje srdce! Nájdete ich na každom modeli tejto limitovanej edície. Silueta týchto modelov bola do roku 1970 považovaná za best of best tenisky ever. Converse teda spojila ducha tej doby s nevšednosťou a vytvorila Chuck 70, ktoré si získajú aj vaše srdce. Sú z mäkkej kože a s vyššou gumovou podrážkou, ktorú zospodu aj zboku zdobia srdiečka. Majú elegantný, dámsky dizajn a vďaka koži skvelú kvalitu a životnosť. Vybrať si na differenta.sk môžete nízke čierne prevedenie alebo členkové v trendy bordovej.

Okrem Chuck 70 ponúka značka Converse mnoho iných kúskov v koženom prevedení. Za spomenutie určite stoja napríklad tenisky Chuck Taylor All Star v krásnom jemnom tyrkysovom odtieni s tmavomodrými a fuchsiovými detailmi. Táto farebná kombinácia je úplne na zjedenie. Pozor ale, aby ste potom mali v čom chodiť.

Ďalšími teniskami plnými lásky sú džínsové tenisky Denim Love, ktoré majú namiesto jazyka srdiečko. Jednoducho sladké. Navyše džínsové prevedenie zladíte naozaj ku všetkému a zakaždým budete trendy.

Ak máte radšej brúsenú kožu pripominájucú semiš, určite budete milovať aj tenisky Converse v nízkom fuchsiovom prevedení alebo členkovom ružovom, obe varianty s roztomilým oblúčikovým lemom, jednoznačne v nich budete vyzerať nežne a sexy zároveň.

Snáď ste nezabudli, že tento rok je v móde fialový, lila odtieň, pretože značka Converse na to nezabudla a pripravila si pre vás v tomto jemnom romantickom odtieni tenisky nízke aj členkové.

Ak ste si ešte stále nevybrali, máme pre vás ďalší jedinečný návrh. Tenisky Converse v nie tak typickom prevedení, v akom si ich väčšina z nás predstaví, ale tenisky na vyššej platforme, bez ikonickej pogumovanej špičky. Converse Run Star sú absolútnom módnou aj športovou lahôdkou. Vo vnútri disponujú mäkkou pamäťovou stielkou, kombinujú kožu a textíliu a nosiť ich môžete od jari do jesene úplne k čomukoľvek, či už k nohaviciam, k šatám, ale aj na športovanie. Zaobstarať si ich môžte v bordovom či elegantnom čiernom prevedení.

Foto: differenta.sk