Po akom čase si vo vzťahu skladáme ružové okuliare? Po polroku, roku? Kedy vidíme partnera takého aký je? Určite si aj vy spomínate na rozčarovanie v začiatkoch vzťahu s vašim priateľom, či manželom a možno ste práve čerstvo zamilovaná (ak áno, tak si to užívajte ako sa len dá). Tá šialená zamilovanosť sa nepatrne vytráca a vy ani nezaregistrujete, kedy vám spomínané ružové okuliare spadnú. Každá tým prešla alebo prejde. Samozrejme, netvrdím, že ide o novinku. Píšem o tom len kvôli tomu, že si spomínam ako som sa bála čo bude, keď už pocity nebudú také intenzívne. Keď to rozčarovanie zmizne, zrazu vidíme partnerove chyby, rozčuľujú nás maličkosti, ktoré sme neregistrovali. Lezie nám na nervy, že pri jedení srká, že obaly od keksov nevyhodí do koša hneď po rozbalení alebo, že nepoužíva podložku pod hrnček a my musíme drhnúť tie kruhy z našej starožitnej komody. Možno to bude trvať kým si uvedomíte, že čo a ako. Prečo partner odrazu robí to čo doposiaľ nerobil? Poviem vám jedno. On to robil, ale vy ste mali nasadené ružové okuliare. Zamyslite sa nad tým, či vám to prekáža natoľko, že nechcete zotrvať vo vzťahu s partnerom alebo, či ho milujete aj s jeho zlozvykmi a chybami. Urobte tak obaja a uvidíte čo ďalej.

Niekde sa možno dočítate, že po roku spoznáte pravú tvár svojho partnera. Keď som to počula prvýkrát bola som o čosi mladšia a zdalo sa mi, že je to veľmi dlhý čas, veď mne budú stačiť tri mesiace. Haha. V súčasnosti si myslím, že rok je veľmi, ale veľmi krátky čas. Možno už poznám nálady a názory svojho partnera, ale aj po necelých troch rokoch vzťahu sú situácie, kedy ma jeho reakcie prekvapia natoľko, že si poviem, že ho ešte nepoznám dostatočne. A možno o tom to je. Možno to drží vzťah stále živý, to že nás partner alebo my partnera neustále prekvapujeme. Tak teda dámy, prekvapujte svojho partnera. Či už zmenou účesu, zmenami v šatníku alebo novým koníčkom. Partnera to núti premýšľať. O čom, to vám nepoviem, lebo to sama netuším. Možno rozmýšľa prečo alebo kvôli komu ste zmenili účes. Máte v práci nového kolegu alebo…? Myšlienky takéhoto typu ho budú držať v strehu a možno sa dočkáte aj zvýšeného záujmu o vašu osobu z jeho strany. Skúste to a uvidíte.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!