Celkové nalíčenie tváre, skvele doplní červeň na líčkach. Nemusíte sa červenať, stačí, ak do rúk vezmete púder a červené líčka si vytvoríte. Prečo? Pretože červené líca sú symbolmi pevného zdravia a krásy; pleť krásne rozžiaria a dokonca môžu zakryť najrôznejšie chyby krásy. Vyskúšajte to; už sa nehanbite za červenanie tváre! Nech sa červenanie líc stane vašou hlavnou zbraňou, ako odzbrojiť mužské pokolenie!

Druhá krásavica Marfuša?
Ak nechcete vyzerať ako „krásavica“ Marfuška z typicky vianočnej rozprávky Mrázik, riaďte sa heslom: „Menej je viac“. Na lícne kosti, jemne naneste púder s odtieňom červenej, ktorý rozotrite do stratena. Myslíte si, že červeň vám nepristane? Možno máte pravdu; každá farba pleti vyžaduje iný odtieň púdru. Vo všeobecnosti platí nasledovné:

  • Červený odtieň – svedčí majiteľkám snehovo bielej pokožke, najlepšie s čiernymi vlasmi;
  • Ružový odtieň – sa hodí k žene s hnedými vlasmi a orieškovými očami;
  • Zlatistý odtieň – pristane blondínke s modrými očami a svetlou pokožkou;
  • Oranžový odtieň – by sa mal aplikovať na olivovo sfarbenú pokožku, ideálne v kombinácii so zelenými očami a ryšavými vlasmi.

Jeden ťah, druhý ťah štetcom zakryje každý nedostatok pleti!
Hollywoodské hviezdy sú prezentované ako ideálne krásky, s nádhernou pleťou a dokonalým make-upom. V mnohých prípadoch, však make-up slúži práve na zakrytie chybičiek krásy „dokonalých“ hviezd. Mnohé hviezdy trápia problémy s pleťou; akné, uhry, vrásky, nejednotný tón pleti sa im občas tiež nevyhnú. A práve vtedy “nastupuje do práce“ s plným nasadeným púder a červeň na líca. Otázka teda znie, ako zakryť akné a ako odstrániť uhry? Jednoducho! Na akné na lícach použite tmaví odtieň červenej; rubínový až krvavo červený odtieň je ideálny! Viditeľné uhry na tvári, prekryte naopak béžovým až priesvitným odtieňom, ktorý zaručí ich “neviditeľnosť“. Hlboké vrásky na tvári „zmiznú“, ak ich pretriete púdrom o odtieň svetlejším, aký je váš tón pleti. Nesťažujte sa na nejednotnú farbu pokožky; na pleť naneste púder v zlatistom odtieni, ktorý naneste na oblasť čeľuste a spánkovú oblasť; docielite tým to, že pozornosť sa upriami na oblasť lícnych kostí, čím sa utvorí dojem jednotného tónu pleti.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!