Ženy sú expertky na to, že v prípade, že sa im čo i len zapáči muž, začnú si s ním predstavovať budúcnosť, snívať o deťoch, spoločnej domácnosti a počujú biť svadobné zvony. Chlapa si zidealizujú, no smutným faktom je, že vo väčšine prípadoch nemá táto predstava s realitou veľa spoločného. V prípade, že sa dáte s týmto mužom dokopy, začnete spolu randiť, príde vytriezvenie a po krátkom čase zistíte, že muž, ktorého ste si vysnívali, nie je ten, s ktorým ste vo vzťahu. Preto by ste sa mali naučiť vstupovať do vzťahu s čistou hlavou a pomaly.

Prítomnosť je tu a teraz

Nemyslite na budúcnosť, ale užívajte si partnera v prítomnosti. Žiadna žena nejde do vzťahu s tým, že vie, že to skončí, ale ide do toho s tým, že dá zo seba všetko a chce si partnera udržať. Niekedy však naozaj musíte byť realistkou a keď už pri spoznávaní alebo v začiatku vzťahu niečo nefunguje, asi ste sa zmýlili a mali by ste ísť každý vlastnou cestou. Nie všetci dokážu vychádzať so všetkými, niekedy si proste musíte dať zbohom.

Pravá tvár

Nenechajte sa zaslepiť tým, čo v skutočnosti nie je pravda. Na začiatku vzťahu alebo ešte pri spoznávaní ukážeme každý tú najsvetlejšiu stránku našej osobnosti. Nejde o nič zlé, veď predsa chceme zaujať a očariť potenciálneho partnera, ale uvedomte si, že tak, ako vy hneď neukážete svoje zlé stránky, tak ani ten druhý, tým pádom si nemôžete byť úplne istá, že je tento nový vzťah navždy a chcete ho hneď zo začiatku povýšiť na celoživotný.

Ak sa do vzťahu nevrhnete po hlave, menej si tak aj môžete ublížiť. Na vybudovanie dlhotrvajúceho a stabilného vzťahu je potrebný čas a musíte sa navzájom spoznať. Ak sa hneď do toho vrhnete tak, že očakávate hneď spoločné bývanie, potomkov a svadbu, mali by ste trošku pribrzdiť. Neurobte v živote chybu len preto, že ste sa bezhlavo zaľúbila do nového muža a zdá sa vám perfektný. Až po čase začne on i vy vystrkovať rožky a odhalíte si aj svoje menej pozitívne stránky. A až vtedy, keď vám nebudú natoľko prekážať, že by spôsobovali hádky, ste pripravení na spolužitie a posunutie sa o krok vpred.

Foto: pixabay.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!