obuvAj keď my ženy módu milujeme, predsa sa nám častokrát stane, že šliapneme vedľa a siahneme po veci, či oblečení, ktoré nám nie vždy najlepšie sedí a lichotí našej postave. Za tie roky sa samozrejme naučíme čo nám pristane a čomu by sme sa mali vyhýbať no aj tak sa nič nedá doladiť úplne do dokonalosti. Pomysleli by ste si napríklad, že ženy majú problém s výberom obuvi? Neraz nám práve nevhodne zvolená obuv môže spôsobiť zdravotné komplikácie a nekončí sa to iba pri otlakoch na päte. Ešte pred tým ako samotnú galantériu alebo obchod s obuvou navštívite, si dobre premyslite aké topánky hľadáte. Ak potrebujete spoločenské, vyhnite sa oddeleniam s teniskami, ak zasa túžite po nových balerínkach, vyhnite sa regálom s elegantnými sandálmi, hoci aj za akciovú cenu. Nutné je určite nájsť si svoj systém. No dá sa povedať, že jedna značka predsa len medzi ostatnými vyniká a tou je značka Gabor. Tá ponúka obuv na každú príležitosť a nájdete u nich topánky za skvelé ceny.

Okrem topánok aj legíny patria medzi tie časti odevu, ktoré vedia postavu pekne zradiť. Ak si vyberiete pritesné, svetlé farby navyše takú, ktoré siahajú tesne nad členok koledujete si o pekné problémy a prídavok kíl, ktoré ani nemáte. Rozhodne sa držte dlhších variant legín a ak máte silnejšie stehná voľte radšej jednofarebné nevzorované legíny najlepšie klasickej čiernej farby, ktorou nikdy nič nepokazíte.

pekné dievčaAk siahnete po tých správnych, tie vedia dokonale vytvarovať postavu a urobiť vám výbornú figúru za pár sekúnd. Škodu môže napáchať aj zle padnúca, prípadne malá, či veľká podprsenka. Niektorí lekári vyslovujú dokonca obavy, že príliš pevná alebo malá, ktorá ženu tlačí môže zaťažovať lymfodrenáž, čím tak prispieva k rozvoju rakoviny prsníka. Nerobte takú chybu aj vy a vyberte si už dnes ideálnu podprsenku zodpovedajúcu vašej veľkosti.

Foto: pixmac.sk, Patricia Figueira a jdxyw – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!