Obliekanie nie je jednoduché. Naozaj nie. Nie všetky kusy oblečenia sedia postave akéhokoľvek typu, nie každému sa hodia krikľavé, pastelové či tmavé farby. To je fakt. No na výber je toľko možností, že neexistuje deň, kedy by ste nemohli vyzerať svetovo, príťažlivo a cítiť sa ako najväčšia hviezda! Keď sa budete vy cítiť dobre v tom, čo nosíte, uvidíte, ako zareaguje okolie.

Určite nielen na sebe, ale aj na svojom okolí pozorujete zmeny v obliekaní podľa toho, aké ročné obdobie práve je. V zime je vaša nálada o poznanie pochmúrnejšia a melancholickejšia, a teda ju prenášate aj do outfitov. Prevažujú tmavé, smutné farby, neexperimentujete. Ako náhle však príde jar, vyjde slnko, ženy siahajú hlbšie do svojich šatníkov a vyberajú si oblečenie s veselými farbami, riskujú bláznivými kombináciami, no neboja sa. Prečo by ste sa mali obmedzovať? Naučte sa nosiť oblečenie, na ktoré máte chuť a ktoré vás nedostane do depresie!

Nie je nutné, aby ste si obliekli niečo, čo sa vám nehodí alebo farebne nepristane. Nepochybne už máte odsledované, ktoré strihy idú ruka v ruke s vašou postavou, ktorá farba sa hodí k vašim vlasom alebo farbe pokožky. Avšak, počasie je krásne, všade srší energia, preto ukážte aj vy, že ste sa už stihli prebrať zo zimného spánku. Nebojte sa očariť mužské pohľady farebnými košeľami či vzorovanými legínami.

Nepochybne na chlapské ego zapôsobíte aj sexi šatami, ktoré budú ladne zakrývať všetko podstatné, no zároveň obopnú partie, ktoré majú byť vystavené na obdiv. Zaujmete síce aj krátkymi čiernymi, no len si predstavte, že vojdete do miestnosti v kráľovskej modrej, príjemnej marhuľovej alebo zmyselnej zelenej. Všetky oči budú visieť iba na vás, na to môžete vziať jed!

Foto: nákupné centrum OTTO

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!