Už aj vám lezie na nervy neustále bombardovanie zo strany obchodných reťazcov samými zľavami? Už vás nebaví viac odolávať? Ako sa vraví, klin sa klinom vybíja, tak buchnite kladivom po hlavičke a vyrazte nakupovať! Určite sa nájde pár módnych kúskov, ktoré vaša modla, alias skriňa, postráda.

Aj keď je ešte iba polovica jari, iste každá z vás vie, že obchody s oblečením už pomaly a nenápadne vkladajú do svojich regálov letné kolekcie a tie jarné sa posúvajú do zliav. Takže už teraz máte jedinečnú príležitosť využiť jarné výpredaje a okoreniť svoj šatník niečim zaujímavým, nevšedným a pútavým.

Kde je hranica?

Pre pánov nepochopiteľné, no každá žena iste potvrdí, že oblečenia nikdy nie je dostatok. Ako by aj bolo, keď sa vždy nájde príležitosť, pri ktorej si pred skriňou s oblečením poviete: „Ja si ale naozaj nemám čo obliecť!“ Nie je tak? A práve preto vám môžu zahrať do karát momentálne výpredaje a zľavy, pretože si urobíte radosť a ešte navyše aj nejaké to euro ušetríte. Lákavá ponuka, nie?

To, bez čoho by ste v krásny nákupný deň nemali odísť, sú šaty. Letné, krátne, farebné, jednoduché šaty. Minimálne jedny sú povinnosť. Budete v nich vyzerať sexy, dievčensky a v lete sú určite lepšou voľbou ako nohavice, v ktorých chodíte po celý rok. Voľné či obtiahnuté, pásikavé alebo farebné, voľba je na vás, sortiment je široký a teda si určite nájdete tie pravé letné šatočky aj pre seba.

Šaty v ženskej skrini sú jendoducho must-have. Prirodzene, pre začiatok je dobré si zaobstarať nejaké jednoduchšie a nič prekombinované. Základom sú čierne alebo biele šaty. Ak už máte na čom stavať, potom buďte kreatívnejšia či možno odvážnejšia a odhodlajte sa pre zložitejší strih, farbu, vzor či dizajn. Prekvapíte tak nielen samu seba, ale aj svoje okolie, pred ktorým zažiarite ako ozajstná hviezda.

Kúpa šiat vám nahrá na smeč pri výhovorke, prečo by ste si mali kúpiť nové topánky. A prečo? No pretože nemáte takú farbu topánok, tie vaše sa vám k novým šatám nehodia a stačí pekný pohľad a vaša drahá polovička s najväčšou pravdepodobnosťou ustúpi a vám nič nebude brániť na ceste za novými topánkami.

Keď už máte oblečenie a šaty, zišli by sa aj nejaké trefné doplnky k novým úlovkom, nech máte outfit kompletný. Tie vo vašom rozpočte priveľký neporiadok nenarobia, a preto si ich môžete dovoliť. Nemusíte kupovať všetko, no určite nájdete jeden doplnok, ktorý bude dokonale sedieť k už kúpeným veciam.

Náušnice, náramky, prstene, šatky, kabelky. Všetkého je v špecializovaných obchodoch dostatok, treba len pohľadať tie, ktoré vám padnú do oka, budú sa vám hodiť a farebne ladiť so šatami, topánkami či niečím úplne iným. Nikdy nie je dosť neplatí, bohužiaľ, len na oblečenie, ale aj na doplnky, z čoho môže vášmu partnerovi tuhnúť krv v žilách, no ale čo už narobí, ste predsa len žena.

Vo výprejadoch si však dávajte dobrý pozor na to, čo kupujete, aby ste nezistili, že mačka vo vreci nie je legenda. Všetko si dôkladne vyskúšajte, obzrite zipsy, látku a s určitosťou sa vyhnete hrozivým domácim zisteniam, že niečo na nových veciach nie je v poriadku.

Foto: Pixmac.sk, autor: Rafael Garcia-Suarez

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!