Prechádzate sa po byte či dome a pozeráte vôkol seba. Je to takmer dokonalé. Vaša tvár prezrádza spokojnosť, ale aj tak tomu stále niečo chýba. Niečo praktické a zároveň milé, niečo čo by jednotlivé miestnosti útulne doplnilo. Máte pravdu, tým „niečím“ sú interiérové doplnky. Pri voľbe interiérových doplnkov je potrebné estetické cítenie, aby jednotlivé kusy k sebe ladili. Jednoducho povedané, miestnosťou sa musí vznášať slastná príchuť harmónie.

Jedným z praktických a zároveň imidžových doplnkov sú zrkadlá. Zrkadlá v okrúhlych líniách, tvaroch štvorca a obdĺžnika olemované nerezovou oceľou so strieborným nádychom sa v priestoroch dokonalé vynímajú.

K ďalším dôležitým interiérovým doplnkom patria nástenné hodiny. Na trhu dostanete skvostné kúsky s osobitým dizajnom. Najmä ženy si potrpia na rôzne druhy váz. Podľahnite čaru kužeľovitých váz z nerezových materiálov. Trendovo pôsobia vázy z opálového skla v rôznych farbách. Už niekoľko rokov sa obľube tešia výrobky z fúkaného skla či krehkého porcelánu.

Romanticky založený jedinci si nevedia interiér predstaviť bez svietnikov a vonných lámp, ktoré dokážu v priebehu pár minút zaplaviť miestnosť trblietavými plamienkami. Na ich výrobu sa používa mliečne sklo a nerezové materiály. Charakteristické sú rôznymi tvarmi a líniami a v rôznorodom farebnom prevedení.

Neodmysliteľnou súčasťou každého bytového priestoru sú kvety. A ku kvetom patria kvetináče oválnych tvarov, trojuholníkových línií alebo nerezové okrúhle kvetináče. Dokonca môžete siahnuť po zavlažovacích výrobkoch tohto sortimentu.

K interiérových doplnkom patria smetné koše, ktorých výber sa často podceňuje. Je to veľká škoda, pretože práve detaily dokážu urobiť zázraky. Siahnite preto po prepracovaných oválnych výrobkoch z nerezovej ocele s rôznymi tvarmi viek. V predsieni sa bude skvelo vynímať kôš na dáždniky.

Okrem toho môžete jednotlivé miestnosti doplniť praktickými stojanmi na noviny a CD. Nezabudnite na rozmanité a prepracované háčiky a vešiaky.

Nulovou dávkou praktickosti, ale zato veľkou mierou originality sa vyznačujú dekoračné prvky. Časy detstva vám pripomenú porcelánové bábiky v zložitých látkových odevoch, rôzne figúrky alebo bronzové sochy rôznych tvarov. Ak vo vašom byte prevláda drevo, siahnite po drevorezbách. O pár desaťročí späť sa môžete vrátiť prostredníctvom gramofónov a hracích skriniek. Bižutériu alebo doplnky môžete uložiť do starožitných truhlíc. S pokojom zvoľte plechové nádoby, lampáše a liatinové výrobky v tvare žehličky alebo zvona. Veľmi esteticky pôsobí starý glóbus.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!