Budovať kariéru alebo založiť si rodinu? To je dilema, ktorá trápi nejednu mladú ženu. Venovať svoj čas tvrdej práci, zlepšovať sa, podávať skvelé výkony a stúpať na pracovnom rebríčku čoraz vyššie. Bez možnosti mať rodinu. Vychovávať deti, tráviť s nimi čas doma, variť, užívať si rodinné výlety. Bez možnosti vysoko finančne ohodnotenej práce. V dnešnej dobe sa mnoho žien vzdáva materstva na úkor budovania kariéry za účelom finančnej stability.

Stavanie
Vybudujte si vlastnú kariéru. Stačí si veriť, určiť si ciele a ísť za svojim snom!

Dôležité je rozhodnúť sa, či začnete pracovať na svojej kariére vo vlastnej spoločnosti, alebo sa zamestnáte vo firme, kde budete postupovať stále na vyššie pozície. Najmä pri druhej možnosti je neodmysliteľné ovládať cudzie jazyky. Nebojte sa s nimi začať aj keď už nemáte dvadsať. Zídu sa vám a stačí sa poriadne zahryznúť do kníh a First Certificate in English získate zaslúžene. Kvalita jazykovej školy v Prahe – EMPIRE je zaručená a vy sa môžete spoľahnúť, že investované peniaze sa vám niekoľkonásobne vrátia v podobe vedomostí alebo skvelých pracovných ponúk.

Podnikanie vo vlastnej spoločnosti môže mať rýchlejší spád, čo sa týka rozvíjania kariéry. Predsa len ste vo svojom a všetky vaše úspešné kroky závisia len od vás. Budujete si vlastnú značku a je iba na vás, ako to urobíte. Musíte však myslieť aj na iné faktory, ktoré môžu ovplyvniť váš podnikateľský úspech. Hovoríme predovšetkým o sídle sro, ktoré prezentuje spoločnosť navonok. Čím lukratívnejšie miesto, tým väčší potenciál na záujem spotrebiteľov, zisky a rozvoj spoločnosti.

Ak máte pocit, že rozbiehať spoločnosť od úplnej puky nezvládnete, možno bude pre vás lepšou možnosťou nájsť ponuku predaja spoločnosti – vyberte si tú správnu pre seba. Vyhnete sa tak zdĺhavému procesu so zakladaním spoločnosti a takto nájdete tú pravú, ušitú pre vás na mieru. Budovanie kariéry však trvá niekoľko rokov, nejde o krátkodobý časový úsek. Preto sa nevzdávajte pri prvom neúspechu, veď za ním môže prísť obrovské zadosťučinenie a vaša kariéra sa rozbehne. Netlačte na pílu a spoločnosť veďte najlepšie, ako viete.

Foto: pixmac.sk, Lisa Risager – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!