Gorálky, náušnice, prstene, čelenky, náramky, brošne, hodinky, prívesky, retiazky, sponky, opasky a takto by sme mohli pokračovať donekonečna. Stačí si zaspomínať na detské časy. My ženy to máme jednoducho v sebe. Už ako malé dievčatká sa predvádzame pred zrkadlom raz v modrých náušniciach, potom v červených a samozrejme nesmie chýbať rovnako farebná čelenka a prsteň.

Možno aj teraz, pri pohľade do zrkadla, si pripadáte ako to malé dievčatko spred niekoľkých rokov. Zlato vám príde príliš snobské, striebro nepatrí do vášho štýlu a jednoducho konštatujete, jediné šťastie, že existuje bižutéria. Máme jej plné zásuvky, košíky či škatule a stále jej nie je dosť. Sortiment je naozaj široký.

Vyrába sa z rôznych materiálov od striebra, chirurgickej ocele cez rôzne kovy a plasty či keramiku. K dispozícii sú aj antialergické materiály bez niklu. Elegantná, trendová, štrasová… výber je naozaj nekonečný. Náramky sa vyrábajú s krištáľmi, rozťahovacie, na gumičkách, oválne s rozopínaním. V ponuke sú prstene rôznych tvarov, farieb a aj v nastaviteľných veľkostiach. V obchodoch s bižutériou na vás čakajú náhrdelníky s kvetmi a retiazkami, s krištálikmi a guličkami, vykladané a s príveskami, korálkami a stuhou. Stále trendy sú aj napichovacie náušnice – elegantné kovové, farebné saténové či pavúky. Bižutéria je vhodná na všetky príležitosti. Samozrejme nutný je správny výber. Pri oslavách, svadbách či promóciách dáme prednosť elegantnej bižutérii. Do práce, či na kávu alebo do kina je výber len na nás. Najlepšie je, že pristane každej z nás. Oživí každú tvár a oblečenie. Pri kúpe bižutérie je výhodné nakupovať súpravy bižutérie, a to nielen z finančných dôvodov, ale jednoducho preto, že nemusíme kombinovať a dávať pozor na to, aby sa jednotlivé kusy k sebe hodili.

Ak ste nositeľkou bižutérie, mali by ste dodržiavať niekoľko zásad. Bižutériu treba uchovávať v pôvodných obaloch. V závislosti od materiálu, z ktorej je vyrobená, treba dávať pozor na to, aby neprišla do kontaktu s chemickými prípravkami. Bižutéria nie je určená pre športové aktivity a taktiež ju treba odložiť pred návštevou kúpaliska, pred sprchovaním alebo kúpaním. Bižutériu možno nakupovať priamo v špecializovaných predajniach. Výhodný je aj nákup cez internet. Viaceré internetové obchody ponúkajú nielen bohatý výber, ale tovar je zvyčajne skladom. Do popredia sa dostávajú rôzne vernostné programy a darčekové poukážky. Výmena tovaru je bezplatná a garantované je aj vrátenie peňazí. Je len na vás, či si pohodlne sadnete k počítaču alebo sa vyberiete na nákup priamo do predajne.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!