Niekoľko mesiacov ste čakali na príchod zimy a horlivo sledovali teploty približujúce sa k bode mrazu. Ak milujete zimné športy, pohľad na zasnežené Tatry je pre vás azda tým najkrajším! Tak na čo ešte čakáte? Nachystajte si lyže a pripravte sa na poriadne zimné športovanie! Odskočte si trochu za hranice a objavte skutočný raj pre všetkých nadšencov lyžovačky! Ak vás automaticky napadlo lyžovanie v Rakúsku, pokojné lyžovanie v Alpách alebo aj zjazdové lyžovanie, je to znamenie! Túto zimu si užite nezabudnuteľné rakúske, lyžiarske stredisko!

Lyžiari z Rakúska – tí najlepší na svete?

Napriek tomu, že práve Rakúsko v zjazdovom lyžovaní, na Zimných olympijských hrách 2010, zažilo obrovské sklamanie najmä z mužských lyžiarov, Rakúsko naďalej zostáva lídrom v lyžovaní. Za ich úspechmi stoja predovšetkým kvalitné lyžiarske zjazdy a možnosť lyžovať na skutočne dobrom snehu. Rovnaký štandard zažijete aj vy, keď sa na vlastnej koži, presvedčíte o tom, že lyžovačka v Alpách je skutočne tou najlepšou lyžovačkou v zahraničí!

Zažite dokonale upravené zjazdové a bežecké trate, nechajte sa vyniesť na alpské kopce pohodlnými lanovkami a vyberte si z ponuky takmer niekoľko tisícok vlekov! Zalyžujte si do sýta bez obmedzení; zimná lyžovačka v Alpách je tá pravá pre každého návštevníka!

Lyžovačka v rakúskych Alpách – kde to je?

Práva zimná lyžovačka v Rakúsku, je skutočne široký pojem. Je to z toho dôvodu, že Rakúsko je krajinou, ktorá poskytuje svojim návštevníkom priestor na lyžovačku vo výmere približne 20 000km! A tak si návštevník skutočne môže vyberať medzi rôznymi, no rovnako kvalitnými lyžiarskymi strediskami. Ak máte chuť navštíviť tretie najväčšie lyžiarske stredisko na svete, vaše kroky by mali smerovať do strediska Zillertal, kam sa každoročne chystá asi 40% slovenských lyžiarov! Ak lyžujete rovnako radi ako sa preháňate na snowboarde, zájdite si do strediska Stubaital, v ktorom nájdete niekoľko desiatok lyžiarskych tratí aj zábavný snowboard park. Zároveň, lyžovačka v Rakúsku, môže byť aj zimná lyžovačka plná oddychu a pokoja. Za takouto lyžovačkou sa vyberte do strediska Dachstein, kde sú najmä rodiny s deťmi vítané vďaka špeciálnemu programu.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!