Čoraz viac mladých ľudí sa pri zariaďovaní domu či bytu radí s bytovým dizajnérom, či architektom. Každý túži po dokonalom, modernom a priestrannom bývaní. Najmä mladšia generácia si uvedomuje, že za odbornú pomoc si musia priplatiť, ale výsledný efekt vždy stojí zato!

Nie je nič lepšie ako zladiť svoje predstavy s radami odborníka, ktorý poradí, ako jednotlivé kusy nábytku zosúladiť s prostredím a s ostatnými miestnosťami. Do detailu rozvrhne využitie každého miesta v domácnosti. Navrhne nielen rozmiestnenie nábytku, ale aj doplnkov a obrazov na stenu. Priestory, ktoré by sa Vám mohli zdať ako nadbytočné využije do posledného detailu. Sústredí sa aj na také detaily, akými sú bodové svetlá, lampy a moderné stropné svietidlá. Nevynechá ani jedinú miestnosť, ani jediný kút v dome. Nemusíte mať obavu z toho, že by boli jednotlivé miestnosti preplnené nábytkom, či skriňami, práve naopak, odborník sa sústredí nato, aby každá miestnosť pôsobila čo najdokonalejšie a bola opticky čo najväčšia. Na odkladanie Vášho oblečenia pripraví šatník, v ktorom si každý člen domácnosti odloží svoje oblečenie a topánky.

Najskôr pripraví počítačové vizualizácie, ktoré Vám predstaví, vy ich spripomienkujete a on následne Vaše pripomienky zapracuje do projektu. Výsledný efekt budete výborný, a vy budete veľmi spokojný! Máte sa načo tešiť!

Foto: Mother and Child

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!