Mali ste šancu postrehnúť, že vaša obľúbená kozmetická firma na Slovensku, parfuméria parfums, aktuálne mení svoj názov na notino? Parfums je internetový obchod, kde predávajú kvalitné parfémy, niche parfémy, kozmetiku a produkty na líčenie, ktorý nemá kamenné predajne, len výdajovne balíkov.

Nový názov

Zmena názvu, kvalita rovnaká

Už od augusta 2016 sa vaša obľúbená internetová parfuméria parfums zmenila na notino (čítajte notýno), avšak prístup k zamestnancom a nadštandardný prístup k zákazníkom ostáva. Okrem mena značky sa mení aj názov webovej stránky a logo parfumérie. Nemusíte sa však báť, ak máte na parfums stránke svoj profil, udržujete si históriu objednávok či ste obdržali darčekovú poukážku. Všetky tieto zákaznícke výhody si môžete preniesť aj na notino a pokračovať vo výhodných nákupoch vašich obľúbených produktov. Novú značku a parfémy notino si určite obľúbite.

Okrem iného má notino v ponuke aj tisíce vzoriek parfémov, 100% sortimentu drží skladom a neuveriteľných 99% zákazníkov ich ďalej odporúča. Záruka vrátenia peňazí je samozrejmosťou. Jedná sa o stabilnú a silnú spoločnosť, kde je o zákazníka veľmi dobre postarané.

Na aké nové produkty sa môžete tešiť pri zmene parfums na notino?

Firma parfums pôsobí na trhu už od roku 2004 a v súčastnosti zastrešuje až štrnásť trhov a medzi jedných z najväčších dodávateľov patrí aj firma Avon. Výdajné miesta pre notino ostávajú tie isté na aké ste zvyknutí z parfums. Zámer zmeny mena medzinárodnej firmy je jednoduchý, a to zjednotenie značky vo všetkých krajinách, v ktorej táto firma pôsobí. Môžete sa teda tešiť na vaše obľúbené parfémy a kozmetiku a nový sortiment notino produktov, ktorý stojí za to, aby ste ho preskúmali.

Foto: pixabay.com