Snažíte sa už dlhší čas schudnúť, no nie a nie sa vám to podariť, nech vynaložíte akékoľvek úsilie? Nevešajte hlavu, pretože ani zďaleka nie ste v takejto situácii sama a chudnúci problém zdieľa mnoho trápiacich sa žien. Naberte sebavedomie, pretože tu máte pár zaručených tipov, ako môžete aspoň vyzerať o pár kíl chudšie a v dobrej forme. Budete sa tak cítiť omnoho lepšie a čoraz viac pánov sa bude za vami otáčať. Čítajte ďalej a vyskúšajte „chudé“ rady.

Pásiky

Jedným z overených riešení, ako sa budete zdať o pár kíl chudšia, sú kusy oblečenia s pásikmi. Aj tu však záleží na tom, akými pásikmi, pretože aj nimi si môžete nechcene ublížiť a pôsobiť práve naopak, akoby vám kilá ešte pridávali navyše. Musíte dobre vyberať spomedzi hrúbky či smerovania pásikov, no aj medzier medzi nimi a ich farieb. Znie to zložito, no nemajte z pásikov žiadnu hrôzu, pretože v skutočnosti to je úplne jednoduché. Stačí pár pohľadov do zrkadla v oblečení s rôznymi typmi pásikov a hneď pochopíte ich vlastné pravidlá.

Pre dojem chudšieho pása, bokov, stehien alebo zadku sú najlepšie zvislé pásiky, ktoré akoby opticky zužujú postavu. Pre vrchnú časť tela sú ideálne hrubšie čiary na oboch krajoch pásu, najlepšie čierne, pretože tie budú vyzerať, akoby pás končil na mieste začiatku pásika. Až keď si odskúšate niekoľko druhov tričiek s pásikmi, zistíte, ktorý vám vyhovuje a odoberie toľko kíl, koľko len chcete.

Po tom, ako prídete pásikom na chuť, a to určite prídete, keď sa zasvätíte do ich tajomstva, nelipnite iba na nich. Nemali by ste to s pásikmi preháňať a nosiť ich napríklad súčasne na tope i na nohaviciach či sukni. Mohli by vzbudiť dojem nesúmernosti a nepôsobiť efektívne. Zvoľte radšej len jeden prvok s pásikmi, ktorým naozaj nič nepokazíte a budete vyzerať neodolateľne!

Opätky a iné vymoženosti

Pre trup je optické odobratie kíl omnoho jednoduchšie ako pre nohy a zadok. Tu síce pásiky môžu napomôcť, no neurobia zázraky. Sú minimálne dve iné možnosti, ktorými si môžete vytvarovať aj sexi pozadie a pritom nevynaložiť žiadnu fyzickú námahu. Neberte však tento stav za dlhodobý, pretože pohyb je dôležitý a nevyhnutný! Jednou z možností sú vysoké opätky a tou druhou, predĺžené svetre, tričká, šaty alebo tuniky. Je len na vás, ktorú z nich si vyberiete a bude vám lepšie sedieť.

Opätky sú v podstate veľmi jednoduchým, dostupným a rýchlym spôsobom, akým bude vaše pozadie viditeľne menšie a vytvarovanejšie. Nízke opätky zväčša neurobia nič závratné, poobzerajte sa preto po sedem centimetrových opätkoch alebo trochu vyšších. Nielenže budete vyššia a sebavedomie bude úmerne narastať s opätkami, ale nimi sa akoby nadvihne vás zadok a nadobudne vzhľad menšieho, ako v skutočnosti je. Nestojí to za pokus vyskúšať? Ak nie ste naklonená opätkom, okúste ich čaro, nepochybne sa vám zapáči!

Druhým spomínaným spôsobom na optické zmenšenie bokov a zadku sú predĺžené tričká. Ak budú končiť až v polovici vášho nepoddajného pozadia a na bokoch, bude to vyzerať akoby vám až potiaľ siahal trup a boky ste mali nižšie ako v skutočnosti sú. Možno pri vyberaní vhodného oblečenia prídete aj na iné spôsoby optického, no stále klamného, chudšieho vzhľadu.

Foto na titulke: Pixmac.sk, SPX1MSD – pixmac

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!