Mladý pár s úsmevomHovorí sa , že najkrajší make up ženy je jej žiarivý úsmev. Nedá sa robiť nič iné, iba súhlasiť. No nie každý má úsmev ako Tom Cruise a nie každá má úsmev ako Julia Roberts. Funny fact, vedeli ste o tom, že Tom Cruise mal v mladosti naozaj veľmi nepekný úsmev? Čo nepekný, priam desivý. A teraz? Žiari na celý Hollywood. Stal sa zázrak? Pomohla mu zubná víla? Navštívil šikovného zubára? Alebo mu pomohla zubná pasta? Ktovie, dôležité je, že aj nedokonalý úsmev sa môže zmeniť na nádherný.

Chýba vám žiarivosť?

Hoci máte pekný chrup, áno, znie to tak, ako keby to bolo hodnotenie koňa, ale mať pekný chrup je veľká výsada a nie každý sa ňou môže chváliť. Takže, ešte raz: hoci máte pekný chrup, chceli by ste mať belšiu farbu zubov? Skúšali ste všetky pasty z reklám, v ktorých sa úsmev ligotal a hádzal hviezdičky na všetky strany už po prvom umytí? A bez úspechu? Neverte všetkému, čo je v reklame a tiež si pre istotu neskúšajte namiešať domáce prípravky na bielenie zubov. Jediné, s čím vám pomôžu, je zničenie vašej zubnej skloviny.

Stávka na istotu

Keď nechcete zbytočne vyhadzovať peniaze za výrobky, ktoré vám sľubujú hory, doly a potom miest hory dostanete malý krtinec, stavte na istotu. Chcete mať žiarivejší úsmev? Máte na výber – návšteva zubára alebo kúpa bieliacich pásikov na zuby. A keď nechcete platiť horibilné sumy a počuť zubársku vŕtačku cez dvere, potom viete, ktorá možnosť je pre vás lepšia.

A nielen zuby

To, že bielenie zubov je bežná prax celebrít, už vieme. Aj to, že si celebrity, zatiaľ iba, ženského pohlavia zväčšujú prsia silikónovými implantátmi vieme. No vedeli ste o tom, že tak urobili aj také ikony ženskosti ako Sarah Jessica Parker a Nicole Kidman? Ale prečo nie, je rok 2015, a keď sa pre takúto operáciu rozhodnete aj vy, nikto sa na vás cez prsty pozerať nebude.

Foto: pixmac.sk, SPX1MSD

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!