Ako si predstavujete dokonalý relax? Niekto si pod týmto pojmom okamžite vybaví odpočinok na dovolenke. Iný saunu, wellnes alebo jednoducho spánok. Dámy si možno predstavia hodinku strávenú u kozmetičky. A páni zas dobrý zápas v televízii a s pivom v ruke. No naozaj príjemný relax, ktorý si môžete užiť v pohodlí domova a spolu s partnerom, je príjemná masáž. Nič Vás nestojí a určite sa vďaka nej budete cítiť príjemne!

Tipy na domácu masáž

Nemusíte byť vyučený masér, aby ste si mohli príjemný relax v podobe masáže dopriať aj doma. Ako to? Existujú totiž masáže, ktorých úlohou nie je práve liečiť alebo čosi naprávať. Ide skôr o príjemné relaxačné masáže, ktorými nič nepokazíte. Stačia Vám masážne oleje a môžete ísť s partnerom na to.

Erotická masáž

Vytvorte príjemnú atmosféru. Zapáľte sviečku, či iné intímne osvetlenie a zatiahnite závesy. Na telo partnera jemne rozotrite masážny olej Erotika. Jemnými pohybmi prechádzajte po celom tele partnera, ale vyhnite sa intímnym partiám! To najlepšie si nechajte na koniec. Ktovie, ako táto príjemná masáž dopadne?

Príjemná relaxačná masáž

Potrebujete sa zbaviť stresu a nervozity? Kto nepotrebuje… Poproste partnera o relaxačnú masáž. Použiť môžete masážny olej Relax alebo Biela čokoláda od kozmetiky Atok. Jemnými pohybmi sa dotýkajte mäkkých tkanív chrbta a šije. Pozor! Vyhnite sa kostiam. Tieto partie sú určené výlučne pre lekárov a fyzioterapeutov. Masírujte spočiatku jemne, pri ďalšej masáži môžete aj trošku pritlačiť.

Anticelulitídová masáž

Atok kozmetika ponúka niečo aj proti celulitíde. Masážny olej Antistri je vynikajúcou prevenciou, ale aj spôsobom ako sa zbaviť celulitídy a strií. Naneste na postihnuté miesta a masírujte krúživými pohybmi. Môžete použiť aj masážnu kefu, ktorá podporí prekrvenie pokožky.

Myslíte si, že by ste to zvládli? Alebo máte chuť na iný tip masáže? Stačí zvoliť masážny olej podľa potreby. Všetky nájdete v e-shope www.bionatural.sk. Energiu Vám doplní masáž s použitím masážneho oleja Energy. Pri športe je vhodný olej Body fit. Máte problémy s pokožkou? Doprajte si masáž s olejom Atopikderm. Možností, ako si užívať príjemné chvíle relaxu je naozaj veľa.

Masážne oleje kúpite aj tu.

foto: sxc.hu

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!