okoJesenná melanchólia, únava a s ňou spojená bolesť celého tela pomaly dolieha aj na tú najzdatnejšiu dámu. Akoby aj nie, ráno vstávame do chladu a mrazu, z domu do práce sa presúvame potme a náš popoludňajší návrat je taktiež čierno-čierny. Všade samá tma, vietor, dážď, teda báječné predpoklady na ďalšiu depresívnu zábavku alebo chronickú únavu. Samozrejme, ani okolie nás nedrží nad vecou. Aktuálne je v kurze nádcha a angína, bolesť hlavy nás ťahá na vankúš a všetci by sme sa najradšej stretli v jednej posteli!

Únava patrí k jeseni ako Rómeo k Júlii či úpletové šaty do každého dámskeho šatníka. To však neznamená, že únavu musíme pociťovať, aj keď máme sto chutí vyskočiť a zakričať si, nikto nám predsa nezakáže usmievať sa len preto, že všetci navôkol maródujú s upchatým, červeným nosom. Vyčerpanosť vo všeobecnosti môžu spôsobiť viaceré vonkajšie vplyvy, psychická záťaž či meteosenzitívny ľudský faktor.

Keďže práve v tomto hmlistom čase-nečase sa stávame veľmi ľahkou korisťou, aby sa nad nami únava zmocnila, treba o to viac apelovať na čitateľov a ich vitalitu. Nech sa už za našou vyčerpanosťou ukrýva práca, choroba či nevyliečiteľná lenivosť, pri tejto problematike najviac trápi dámy jedno a to isté. Unavené oči, ktoré sú silnejšie než hocktorý mejkap!

Oči, ktoré nikdy nepociťujú únavu!
Po malých prsiach a plnších stehnách sú unavené oči tretím najzávažnejším estetickým problémom vo svete žien. Usmievavý, šteklivý alebo sexy mačací pohľad odráža vnútorný, psychický stav každej z dám. Klamať očami dokážu len tie najprefíkanejšie, no rovnako aj najvytrvalejšie. Stačí jedno chybné mihnutie a ste odhalená! Unavené oči si počas líčenia vyžadujú obzvlášť veľkú pozornosť, no je dosť pravdepodobné, že ani ten najintenzívnejší korektor si s kruhmi, vačkami alebo začervenanými očami nepomôže.

Ak je relax práve tým, čo si v žiadnom prípade nemôžete dovoliť, tak máte o jeden problém viac! Ľahnite si na chrbát, zatvorte oči, snažte sa myslieť na všetko a nič, pretože vám ponúkame zopár návodov, ako účinne prebudiť svoj pohľad! Medzi najosvedčenejšie recepty patrí odvar z harmančeku, ktorý svojimi upokojujúcimi, protizápalovými účinkami prinavráti očiam pravú iskru. Doprajte si obklad z nakrájaných uhoriek, priložte si na oči kocky ľadu alebo uterák namočený v studenej vode. Týmito hydratačnými, osviežujúcimi účinkami eliminujete začervenanie a pálenie očí, svojmu pohľadu takto vdýchnete druhý dych!

Foto: pixmac.sk, federica – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!