Cítite sa unavení a nič vás nebaví? Jednoducho nemáte silu a plnenie bežných povinností je pre vás vyčerpávajúce? Nebojte sa, nie ste sami. Životný štýl a najmä pracovné vyťaženie spôsobuje, že človek pociťuje neskutočnú únavu. K odstráneniu tohto problému vedie viacero efektívnych riešení. Jedným z nich je wellnes pobyt, ktorý vám pomôže načerpať pozitívnu energiu a nadobudnúť fyzickú aj duševnú silu.

Ideálnym miestom pre strávenie wellness pobytu je perla Slovenska, ktorou sú Vysoké Tatry. Táto lokalita sa môže popýšiť hneď niekoľkými kúpeľmi s ponukou wellness služieb. Jedným z nich je Nový Smokovec. Využite možnosť lekárskej konzultácie a následne absolvujte liečebné procedúry. Vaše telo sa vám zaiste mnohonásobne odvďačí. Doprajte si liečivé zábaly, masáže či perličkové kúpele. Na organizmus pozitívne pôsobí šport, tak prečo nestráviť nejaký čas vo fitnescentre alebo v bazéne.

K prekrásnym slovenským kúpeľným mestám zaraďujeme historické mesto Piešťany. Hotely a penzióny v tomto meste ponúkajú široké spektrum wellness pobytov. Ak sa vám žiadny z nich nepozdáva, ušite si pobyt na mieru podľa vašich predstáv.

Hľadáte tiché a pokojné slnečné prostredie a milujete víno? Skúste si vybrať niektorý z welness hotelov v Dudinciach.

Ďalšou možnosťou je návšteva svetoznámych Patiniec s pridunajskými prameňmi. Nechajte sa unášať liečivou silou aromaterapie. Nemáte čas na prirodzené opálenie? Nasmerujte svoje kroky do solária, ktoré je súčasťou každého wellness centra. Zatúžili ste po masáži? Vyberte si zo širokej škály reflexných, športových či relaxačných masáží.

Ak ste typ, ktorý miluje adrenalín vhodnou voľbou pre vás je wellness pobyt v Liptovskom Jáne. Okrem liečivých a relaxačných aktivít môžete voľný čas venovať raftingu, paraglaidingu, windsurfingu či vodnému lyžovaniu alebo sa oddať jazde na koni či navštíviť prekrásne jaskyne.

Záver je jednoznačný. Ak potrebujete oddych, cítite veľký tlak a únavu, oddajte sa čaru wellness pobytu.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!