Pomocníkov v domácnosti nikdy nie je dosť. Na tomto tvrdení sa nepochybne zhodne ako ženské, tak určite aj mužské pohlavie. Do kuchyne sa zíde kuchynský robot, kávovar či mixér a na podlahy je výhodné mať doma robotický vysávač iRobot ROOMBA 581, ktorý za vás urobí všetku špinavú prácu, čo sa týka vysávania, umývania a čistenia podlahy či zaprášených kobercov!

Robotický vysávač iRobot ROOMBA 581 je vyvinutý na umelej inteligencii, čo má za dôsledok dôkladné vyčistenie celého priestoru, kde je uložený. S týmto iRobotom sa vám nestane, že by spadol zo schodov, zasekol sa medzi dverami alebo nepovysával pod skriňou či v rohoch. Môžete byť úplne pokojný, pretože iRobot ROOMBA 581 má 38 rôznych senzorov, určených na orientáciu v priestore.

Robotický vysávač môžete nastaviť na presný dátum i čas, ba dokonca mu zvoliť pravidelné opakovanie. iRobot sa musí nabíjať tri hodiny, po ktorých je schopný povysávať aj štyri izby naraz a po vybití sa sám vráti do nabíjačky. Šikovný, čo poviete? ROOMBA 581 začne vždy upratovať v strede izby a odtiaľ sa špirálovitými pohybmi dostáva postupne k stenám a dokonale vyčistí všetky kúty i nedostupné miesta.

Čo je však najneuveriteľnejšie, je jeho prispôsobovanie sa okoliu. To robí až 64-krát za sekundu! Práve pre toto neustále aktualizovanie sa pokryje až 99 percent celého čisteného priestoru. Už sa viac nebudete musieť namáhať s vysávačom či mopom, stačí si zaobstarať takéhoto malého pomocníka a razom sú starosti preč!

Túžite po kvalitnom robotickom vysávači? Tie najlepšie a za najlepšiu cenu nájdete na TPD!

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!