Romantika nespochybniteľne patrí k snom každej ženy. Každá z nás miluje chvíľky vzájomnej blízkosti, krásnych vyznaní a vášnivých bozkov. A hoci mužom romantika vždy nie je po chuti, dokážu sa obetovať a urobiť svoju polovičku na chvíľu šťastnou. Muž, ktorý miluje, dokáže zázraky. Behom niekoľkých minút zaplní miestnosť krvavo červenými ružami, žiarou sviečok alebo pripraví chutnú romantickú večeru.

Ak chcete partnerovi dopriať lahodnú dávku romantiky bez väčšej námahy, riešením pre vás je romantický pobyt. Stačí zopár telefonátov, zbaliť kufre a cesta za romantikou sa môže začať.

Ideálnym miestom pre strávenie romantického pobytu je príroda, historické mesto či kúpele. Čo poviete na dávku romantiky v drevenej chate vysoko v horách? Ak milujete turistiku a čerstvý vzduch, neexistuje nič lepšie. Doprajte si noc plnú vášne, nočný pohľad na oblohu plnú hviezd a magický mesiac. Nikdy nezabudnete na spoločné rozhovory na huňatom koberci v žiare rozhorúčeného krbu. Vychutnajte si spoločný kúpeľ v žiare sviečok. A ešte jeden dobrý tip. Neuveriteľné čaro má nočná turistika.

Ak patríte k milovníkom histórie a kultúrnych pamiatok, vyberte si romantický pobyt v meste s bohatou históriou. Navštívte múzeá, skvostné zámky, čarovné kaštiele a všetky dostupné historické monumenty. Večer sa oddávajte romantickej večeri s niekoľkými chodmi a zvukom pomalej hudby. Noc strávte v objatí a v mámivom zovretí náruživých bozkov v prekrásnom apartmáne. Doprajte si raňajky priamo v posteli. Niekedy je lenivosť na mieste. Počas dňa si sa môžete venovať športovým aktivitám. Zahrajte si tenis, golf alebo ak vám zostala energia, navštívte fitnescentrum. Atmosféru dokonale spríjemní perličkový kúpeľ s pohárom šampanského v ruke, masáž lávovými kameňmi či medový alebo čokoládový zábal. Ak chcete znásobiť účinok kúpeľa, oddávajte sa spolu horúcej saune alebo navštívte soľnú jaskyňu.

Existuje nespočetné množstvo romantických pobytov. Vybrať si však musíte vy. Všetko závisí od vašej chuti a možností investovať. Stavte na jednoduchosť, či luxus. Voľba je len na vás. Romantické pobyty sú vhodné pre oslavy výročí, svadobné cesty či zásnuby alebo ich venujte svojej polovičke ako dôkaz lásky.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!