Len máloktorá z nás si sama o sebe myslí, že je krásna. Príroda nebola štedrá rovnako ku všetkým, a preto sa poznámky na náš vzhľad či inteligenciu sypú z každej strany.

Najmä blondíny čelia neustálej kritike a vtipom zo strany ostatných a to nielen mužov, aj my ženy vieme byť k iným veľmi kruté. Tejto problematike sa venuje aj množstvo tém diplomových prác, ktoré sú realizované študentami psychológie.

Ak Vám teda prekážajú reči okolia na adresu Vašej inteligencie, či už sa zakladajú na pravde alebo sú vykonštruované, začnite sa vzdelávať. Nemyslím, že sa hneď zajtra pobežíte zapísať na prestížnu univerzitu, ak by ste ju náhodou nezvládli vtipy na Váš inteligenciu by zaručene neskončili. Čítajte! Nielen časopisy či knihy pre ženy ale aj známu svetovú literatúru a odborné publikácie. Venujte sa nielen Vašej pracovnej oblasti, rozširujte si aj iné vedomosti. Táto metóda Vás síce zo dňa na deň ohovárania a žartíkov nezbaví ale časom kolegov aj nadriadených ohúrite širokými vedomosťami a uvedomia si, že ich poznámky nie sú na mieste.

Časom však myslite na Vaše nepríjemné skúsenosti a nestrpčujte život iným, veď predsa veľmi dobre viete ako aj nevinné žartíky vedia raniť.

My ženy sme pre ostatných atraktívne len v prípade, že sa páčime sami seba aj napr. s pár kilami naviac.
Ak je problémom skôr Váš zovňajšok, je tento problém tak tiež riešiteľný. Pár kíl naviac sa zbavíte zmenou jedálnička a pár desiatok minút aktívneho pohybu denne prospeje aj Vášmu zdraviu.

V prípade, že Váš komplex nie je tak ľahko riešiteľný a vyžaduje odborný zásah, a tým nemyslím len rozhovor s psychológom, vyhľadajte pomoc. Nemusíte však cestovať až do Bratislavy či iného veľkého mesta, k dispozícií máte aj plastickú chirurgiu v Trenčíne.

Príroda Vám nadelila síce krásnu tvár ale žiaľ uši akosi nedomyslela? Za hodinu Vám urobia korekciu odstávajúcich uší aj v Žiline.

A vrásky budú taktiež v okamihu minulosťou vďaka botoxu v Trenčíne.
Cíťte sa vo svojom tele čo najlepšie a zmierte sa tým čo sa zmeniť nedá. Po náročnej plastickej operácií sa Vaše telo potrebuje oddýchnuť. Preto mu tento relax doprajte hoci aj len počas víkendového pobytu. Načerpáte stratené sily do ďalších dní.

Foto: Pixmac.sk, jdxyw – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!