RychlaDieta.sk každej z nás garantuje život plný energie, radosti zo zdravého, výživného a predovšetkým trvalého schudnutia, za ktorým sa skrýva profesionálny nutričný program. To, čo sa vám doteraz zdalo ako nonsens, sa rýchlo zmení v zdravé zhadzovanie nadbytočných kíl, vnútorného tuku a škodlivín. Už zakrátko budete provokovať všetky skeptické dámy svojím driekom ako laň a na únavu a stres už nikdy viac nepomyslíte. Dnes vám prinášame príbeh klientky Markéty, ktorá schudla vďaka odborníkom z rychladieta.sk.

Aj pre Markétu bol pred istým časom zdravý životný štýl jednou veľkou španielskou dedinou. Narodila sa jej dcérka a všetok svoj čas venovala svojmu rozkošnému bábätku. A to aj za cenu vlastného zdravia! Stres, únava, vyčerpanie, šesť šálok kávy za deň a samé tučné sladkosti zmenili krásne ženské telo v problematickú obezitu. Nepravidelná strava, nedostatočný pitný režim a veľa hladomorných diét boli začiatkom toho, ako sa zo dňa na deň vyšplhala Markétina hmotnosť k zavalitým číslam. Dáme stúpla konfekčná veľkosť o dve čísla a jej svadba sa nezadržateľne blížila. „Jedna blízka osoba mi však otvorila oči. Nevedela som si rady, ako ďalej,“ priznáva Markéta.

Po prvej odbornej konzultácii si Markéta uvedomila, že ak sa túži tešiť zo života a svojej malej dcérky, je najvyšší čas prestať podceňovať zdravý životný štýl. Vďaka unikátnemu systému Komplexnej nutričnej typológie zistila, že diéty nie sú o hlade a smäde, ale o dostatočnom energetickom prísune počas celého dňa. Hladom sa tak akurát dostaneme na pokraj síl, prepadneme stresu a panike a skôr či neskôr opäť podľahneme nezdravým návykom.

Na portáli www.RychlaDieta.sk zistíte okrem ďalších cenných rád aj to, prečo je systém Komplexnej nutričnej typológie taký výnimočný. Pretože je zameraný na individuálny nutričný profil osobnosti, na základe ktorého vám kvalifikovaný personál vytvorí jedálniček priamo na mieru. Odborné konzultácie budú smerovať k tomu, aby sa odhalili skryté príčiny vašej nadváhy, získate portfólio vhodných a nevhodných potravín pre vaše optimálne zdravie a ideálnu hmotnosť. Len na rychladieta.sk sa neforemnej postavy a škodlivín v tele zbavíte rýchlo, prirodzene a trvalo! Chudnutie nebolo ešte nikdy také výživné ako s profesionálnym nutričným programom. S chuťou do chudnutia, milé dámy!

Foto: pixmac.sk, Benis Arapovic

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!