Spálňa je najdôležitejšou a najintímnejšou časťou nášho príbytku. Je to oáza pokoja, do ktorej sa každý večer náhlime a ráno sa nám z nej nechce. Podľa prieskumov v spálni strávime až tretinu nášho života a preto by sme si na jej zariaďovaní mali dať záležať. To, ako sa v miestnosti odpočinku cítime má totiž mimoriadny vplyv aj na náš spánok. K jeho kvalite pritom možno prispieť aj vďaka správnemu a peknému zariadeniu.

Kľúčom k úspechu je kvalitný materiál, na ktorom sa určite neoplatí šetriť. Nie je nič horšie, ako keď sa vám na pohľad pekný nábytok začne rúcať pred očami. Ponuka nábytkových centier je síce široká, dôraz však kladie na čo najnižšiu cenu, ktorá môže byť často zlým radcom. Zle navrhnutá skriňa, rozpadajúce sa zásuvky, posteľ, ktorá nerešpektuje zásady zdravého spánku. To všetko riskujete, ak sa necháte zlákať „výhodnými“ ponukami v domoch nábytku. Nehovoriac o tom, že väčšina kúskov sa podobá ako vajce vajcu a túžbu po originálnej spálni vám tak vyplní len ťažko.

Riešenie prinášajú spálne od Elminy, vďaka ktorým budete do postele mieriť ešte radšej ako doteraz. Exkluzívne skrine, postele a nočné stolíky premenia vašu spálňu na čarovné miesto, kde sa vám budú snívať tie najkrajšie sny. Luxusný nábytok v sebe dokonale spája kúzlo starožitného s modernou technológiu spracovania. Čo tak zariadiť si izbu v koloniálnom štýle alebo sa nechať inšpirovať anglickým vidiekom? Nech si vyberiete čokoľvek, s Elminou máte istou, že vaša spálňa bude jedinečná a pokojne bude môcť konkurovať spálňam, aké poznáte z romantických filmov či kníh. Kombinácia kvalitného dreva a precízneho spracovania zaručí funkčnosť nábytku, originálny design sa zas postará o netradičný estetický zážitok.

Doprajte si kvalitný spánok v luxusnom prostredí, ktoré bude ozdobou vašej domácnosti. Spravte si z každého večera stráveného vo vašej novej spálni dôvod na malú oslavu.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!