Súťaž bola úspešne ukončená – Redakcia ženského magazínu TopŽena.sk si pre vás pripravila v spolupráci s prestížnou internetovou parfumériou ParfemyCentrum.sk skvelú súťaž o darčekovú sadu Omnia Amethyste značky Bvlgari v hodnote 38.30 €, ktorá pozostáva z parfumu, kvalitného telového mlieka 75ml a kozmetickej tašky.

Spoločnosť Bvlgari založil grécky klenotník Sotirios Voulgaris v roku 1884 v Taliansku. Medzi produkty, ktorými sa táto firma pýši, sú hlavne exkluzívne šperky a parfémy. Okrem iného sa venujú aj navrhovaniu kabeliek či hodiniek. Nezaostávajú ani slnečné okuliare, ktorým dávajú prednosť aj samotné hviezdy z Hollywoodu.

Túžite po tejto darčekovej sady aj vy? Stačí sa zapojiť do našej súťaže – zodpovedať ľahkú otázku a možno sa práve na vás usmeje šťastie. Súťaž bude ukončená 23. apríla 2012. Neváhajte a poďte súťažiť.

Berte na vedomie, že zapojením sa do súťaže dávate súhlas na použitie kontaktných údajov (e-mailovej adresy) na marketingové účely online parfumérie parfemycentrum.sk

Výherca súťaže a odpoveď na súťažnú otázku

Súťažná otázka: Koľko podkategórií obsahuje hlavná sekcia Parfémy v internetovom obchode ParfemyCentrum.sk?

Správna odpoveď je 12.

Na súťažnú otázku správne odpovedala a vyžrebovaná bola:

Lenka B.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!