A je tu ďalšia skvelá súťaž! Chcete si spríjemniť leto krásnym šperkom, ktorý sa už o pár týždňov môže krásne vynímať na vašom prste? Stačí, ak sa zapojíte do našej súťaže a možno práve vy budete šťastnou výherkyňou!

Jedna z vás môže vyhrať štýlový prsteň vyrobený z chirurgickej ocele 316L s kamienkom, konkrétne zirkónom. Ďalšie parametre tohto šperku nájdete na stránke www.stylovesperky.sk/6871-prsten–rss227-cz.html

Ako sa môžete zapojiť do súťaže?

Pridajte si stránku www.TopŽena.sk medzi svoje obľúbené vo vašom Facebook profile. Získate tak možnosť vyhrať nádherný prsteň z chirurgickej ocele, ktorý môžete vidieť na obrázku v tomto príspevku. Stačí kliknúť na „Páči sa mi to“ a už ste zapojená v súťaži!

LINK: http://www.facebook.com/pages/TopŽena/253968014615176

Podmienky súťaže

Zlosovanie sa uskutoční 30. augusta 2011. Vyberieme jedného fanúšika TopŽena.sk spomedzi všetkých fanúšikov stránky a ten vyhrá tento krásny šperk. Nečakajte a zúčastnite sa ihneď! Do súťaže sa môže zapojiť úplne každý a je dobrovoľná.

Partner súťaže

Cenu do súťaže venoval internetový obchod www.stylovesperky.sk, kde nájdete šperky zo zlata, striebra a chirurgickej ocele za rozumné ceny.

Byť fanúšikom magazínu TopŽena.sk na Facebooku sa naozaj oplatí!

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!