cervena listova kabelkaSÚŤAŽ BOLA ÚSPEŠNE UKONČENÁ – Všetky ženy to iste dobre poznajú. Je to ťažké, veľké, bolí z toho plece a všetko sa tam stráca. Čo je to? Predsa vaša kabelka :). Listové kabelky od letnyhit.sk vás milo potešia.

topzena.sk v spolupráci s internetovým obchodom letnyhit.sk pre vás pripravili súťaž o čoraz populárnejšie listové kabelky, ktoré sú podstatne menšie, ľahšie a komfortnejšie. Navyše výherkyne dostanú k hlavnej cene aj bonus!

Ceny v súťazi:
1. Čierna listová kabelka + slnečné okuliare
2. Biela listová kabelka + náramok proti urieknutiu

Ako súťažiť?
Chcete vyhrať listovú kabelku? Vyskúšajte svoje šťastie a zapojte sa do našej súťaže, z ktorej vzídu až 2. výhercovia. Stačí spraviť dve jednoduché veci:

1. Zodpovedať jednoduchú otázku.
2. Byť fanúšikom stránky https://www.facebook.com/letnyhit.sk

Súťažná otázka a výherkyne

V koľkých farebných prevedeniach sú listové kabelky v eshope Letnyhit.sk?

Správna odpoveď – 14

Výhercovia súťaže


Na súťažnú otázku správne odpovedala a vyžrebovaná bola: – Eva V., Monika L.

Praktická kabelka do každej ruky

Prečo sa to vlastne tá kabelka volá listová? Jej názov je odvodený logicky od slova „list“ a to z toho dôvodu, že správna listová kabelka by mala mať veľkosť listu či už formátu A4 alebo A5. Z dôvodu jej praktickej veľkosti je možné nosiť kabelku v ruke, alebo prehodenú cez rameno pomocou retiazky. Často majú listové kabelky dlhú retiazku na zavesenie cez plece, zlatistej alebo striebornej farby.

Módny trend pre váš šatník

Ak by sme si teda odmysleli najväčšiu výhodu listových kabeliek ich komfortnú veľkosť, tak ďalšia výhoda je určite súčasný trend. Posledné roky predstavuje listová kabelka veľký boom a teší sa obľube najmä mladým ženám. Pre jej veľkosť sa hodí aj na klasické nosenie na jarné a letné prechádzky, ale je vhodná aj do klubov a na párty, pretože všetky potrebné veci ako peňaženka, mobil a kozmetiku tam môžete mať hneď po ruke.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!