Hip-hopový mág Eminem a nádherná barbadoská speváčka Rihanna vytvorili skvelé duo, ktoré absolútne ničí všetky rekordy na YouTube. Ich skladba Love The Way You Lie si získala nový rekord na YouTube. Je to priam neuveriteľné, ale za prvých 24 hodín, zaznamenal tento videoklip 6,6 milióna pozretí čo ju radí na čislo jedna pokiaľ ide o najviac pozretí videá za časový úsek.

Štatistiku zatiaľ vedie kanadský spevák Justin Bieber. Jeho video k skladbe Baby bolo pozreté už viac ako 285 000 000.

Poďme ale späť k skladbe Love The Way You Lie. Vo videu môžeme vidieť Eminema a Rihannu, ale hlavne herečku Megan Fox a herca Dominica Monaghana. Samozrejme Megan Fox má dosť peňazí a rozhodla sa svoj honorár venovať na lepšie účely, konkrétne centru pre zneužívané ženy a ich deti, kde sa určite zíde každý peniaz.

VIDEO: Eminem feat. Rihanna – Love the Way You Lie

YouTube je internetový gigant, kde je množstvo krátkych videí. Väčšinou ide o rôzne videoklipy, osobné videá nahrávané webovou kamerou.

Jeho založenie sa datuje na rok 2005 mužom menom Chad Hurley. Súčasný majiteľ je Google, ktorý odkúpil tento systém na zdielanie videí už v novembri, roku 2006.

Na tento server sa môže každý zadarmo zaregistrovať a následne zdieľať videá. Azda najväčší problém, ktorým trpí YouTube je nepochybne fakt, že mnohí použivatelia nahrávajú obsah ktorý porušuje autorské práva (hudobné klipy a pod.).

Foto: Wikipedia, Video: YouTube

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!