Bez neho to asi nejde. Krásna, hebká, zdravá a príjemne voňajúca pokožka je výsledkom pravidelnej a dlhodobej starostlivosti. Aby bola hydratovaná, mala dostatočný prísun vitamínov, neochabovala a zachovala si pružnosť, potrebuje niečo s čím si telo samo poradiť nevie. A práve tu nastupujú telové krémy a ďalšie podporné prípravky, aby krásne ženské telo ešte viac vyniklo a zachovalo si svoje zdravie.

Mnohé ženy ho používajú pravidelne, iné iba z času na čas. Niektoré ho využívajú denne, tie ďalšie iba v letnom období. Pokožka by však mala dostávať vonkajšiu výživu každý deň, zlepšuje sa tým aj jej prekrvenie a takisto sa predchádza vzniku strií a následnej celulitíde. Aj keď odborníci radia pre telo dostatok pohybu, aj telové mlieko robí svoje a má skutočne pozitívny účinok nielen na krásu, ale aj na zdravie pokožky.

Dnešný trh ponúka skutočne širokú škálu produktov určených pre ten-ktorý typ pokožky, preto vyberať si môže každá žena maximálne slobodne a bez problémov. Mnohé značky sa zameriavajú na jednotlivé výživové zložky, ktoré poskytujú ochranu často aj dlhšie ako 24 hodín. Zároveň sa telu dodávajú potrebné látky, ktoré napomáhajú väčšej obranyschopnosti. Po nanesení by sa mlieko malo čo najrýchlejšie vstrebať, aby sa urýchlil proces výživy a taktiež neostával mastný film na pokožke, čo nie je všetkým ženám príjemné.

Každé mlieko obsahuje aj parfémované zložky, ktoré spôsobujú príjemnú vôňu ostávajúcu na tele po jeho nanesení. Skutočne súčasná ponuka je bohatá a zameriava sa na všetky typy žien. Jemné a citlivé, ale aj zmyselné s tendenciou dráždenia okolia. Preto je najvhodnejšie zájsť do obchodu a vybrať si ten najvhodnejší výrobok pre vás a to aj podľa typu pokožky a teda aj vône. Nebráňte sa striedaniu mliek, určite sa tým vyhnete stereotypu, ktorý ani v kozmetike nie je veľmi príjemný.

Telové mlieka by sa mali nanášať na čistú pokožku, teda po kúpeli alebo sprche. Keďže všeobecná mienka sa viac prikláňa k jeho aplikovaniu pred spaním, pretože pokožka tak môže lepšie regenerovať, ak ho použijete po rannej sprche, vôbec nič zlé sa tým nestane. Dôležité je, aby malo telo pravidelnú hydratáciu a bolo ošetrené. V opačnom prípade môže pokožka stratiť na pružnosti čo následne vedie k ďalším problémom.

Ak chcete ešte viac zvýrazniť svoju krásu, len do toho! Vôňa vášho tela vám bude príjemná počas celého dňa a zároveň tak prispejete k starostlivosti o neho. Môžete vyskúšať aj špeciálne prípravky z byliniek a iných ingrediencií, ktoré podporujú ešte väčšiu relaxáciu a vy sa tak budete cítiť uvoľnená a spokojná. A o to práve ide. Byť v pohode počas celého dňa, nech sa už nachádzate kdekoľvek je základ zdravého životného štýlu.

Ilustračné foto na titulke: SXC.hu

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!