Tento článok venujeme nielen každej mamičke, ale aj mužskému pokoleniu, ktoré chce byť o krok vpred a v prvom rade chce byť vždy poistené. Iste poznáte ten pocit, keď vás muži zákona zastavia a povedia to krásne „ dýchnite do tohto prístroja“. Niekedy si nemusíte byť istý a môžete nafúkať. S alkoholom to nie je zábava a pokuta či iné sankcie tohto počínania môžu mať ťažkú odozvu. Testery sa ale používajú aj na iné účely, napr. diagnostické testy určite poznáte. Neviete, či ste tehotná a hneď i zaraz sa to môžete veľmi ľahko dozvedieť. V nasledujúcich pár vetách vám dokonale popíšeme ponuku skvelého e-shopu Tester.sk a verte, že aj vy si tam nájdete svoje pravé orechové.

ALKOHOL TESTERY! Využite to, že žijete v 21. storočí a môžete si kúpiť špecializované osobné alkohol testery, vďaka ktorým vždy prídete na to, v akej ste momentálne situácií, či môžete šoférovať a pod..

Špecializovaný obchod tester.sk sa venuje predaju rôznych testerov už dlhšiu dobu, a preto máte záruku kvalitného a cenovo výhodného nákupu. Môžete si kúpiť elegantné modely, ktoré disponujú počítadlom realizovaných meraní či kontrolou množstva vydýchnutého vzduchu. Sú praktické a kvalitné, bol by hriech nenakúpiť práve v internetovom obchode Tester.sk.

Alkohol testery môžeme rozdeliť do viacerých skupín, pričom hlavným kritériom je to, kto daný tester používa a na aké účely. Napr. už vyššie zmieňované alkohol testery používa Sociálna poisťovňa, vodiči a menšie firmy. Existujú tiež profesionálne alkohol testery, ktoré ale vy momentálne určite nebudete potrebovať.

Doba je zlá a vaše deti sú jednoducho vystavené veľmi zlým podmienkam, napr. zlej partii. Už ste sa možno stretli so situáciou, kedy prišlo vaše milované dieťa z diskotéky alebo nejakého baru a mali ste pocit, že s ním niečo nie je v poriadku. Samozrejme, to chápeme, prirodzený strach o vlastné dieťa je na mieste, ale prečo sa neutvrdiť vo vašej myšlienke, keď má svoje opodstatnenie? Stačí si zakúpiť jeden z kvalitných alkohol testerov a zistíte, či vaše dieťa pilo alkohol, prípadne či nie je pod vplyvom drog, na čo nám slúžia zas drogové testy. Ak má vaše dieťa prítomnosť alkoholu v dychu, vďaka nám to určite zistíte a môžete z toho vyvodiť následky, ktoré len a len pomôžu vašim deťom.

Odporúčame:

DROGOVÉ TESTY

Drogy, to je všeobecne známe slovo tohto storočia. Kto raz začne drogovať, len ťažko sa zbaví tejto veľmi zlej činnosti. V týchto situáciách ide doslova o minúty a sekundy. Čím skôr sa dozviete, že vaše dieťa alebo priateľ drogujú, tým lepšie, pretože daná osoba má šancu sa ešte vyliečiť. Drogová závislosť je fakt a niečo s tým musíte robiť. Stále viac a viac detí sa fláka s partiou po večeroch vonku a nikdy neviete, čo s nimi je, keď prídu domov. Práve teraz môžete zakročiť a priložiť ruku k dielu. Väčšina drogovo závislých ľudí začne holdovať tomuto „svinstvu“, keď sa nudí, prípadne keď majú depresie a mnohé iné problémy. V ponuke tester.sk môžete nájsť skvelé drogové testy, ktoré sú rozdelené do dvoch kategórií: drogové testy zo slín a z moču. Cenová relácia je prijateľná a už za pár EUR môžete zistiť, či je niekto vo vašom okolí (priatelia, rodina) drogovo závislý.

Tieto testy používajú napríklad aj Kriminalistický a expertízny ústav Policajného zboru, Ústav súdneho lekárstva, Centrum drogových závislostí a oddnes už možno aj vy. Tieto testy dokážu zistiť prítomnosť amfetamínu, kokaínu, morfínu, heroínu, opiátov, metadonu, metamfetamínu a kanabinoidov – marihuana, hašiš (AMP,COC,OPI,MTD,MET,THC) a iných látok.

DIAGNOSTICKÉ TESTY

Veľká kategória diagnostických testov je sama o sebe veľmi užitočná a prečo? Testy v tejto kategórii odpovedia na každú vašu otázku po zdravotnej i osobnej otázke. Myslíte si, že máte cukrovku? Krk vás celé dni bolí, máte zväčšené lymfatické uzliny a cítite sa unavene? Máte mononukleózu? Alebo to zoberme z úplne druhého konca. Máte pocit, že čakáte malé bábätko? Prípadne sa veľmi snažíte otehotnieť, ale neviete zistiť obdobie vašej ovulácie?

KONIEC OTÁZKAM! Zistite odpovede! :)

Špecializovaný internetový obchod Tester.sk ponúka širokú škálu rôznych testov na zistenie rôznych zdravotných problémov, infekcií, tehotenstva či plodnosti a mnohých iných problémov. Tieto testy vám umožnia rýchlo a spoľahlivo zistiť, či ste nakazili rôznymi baktériami ako napríklad baktériou Chlamýdia trachomatis, či rýchlu diagnostiku infekcie žalúdka a dvanástnika. Testy na mononukleózu a syfilis sú tiež zárukou profesionálnej kvality.

Partner + Partnerka = RODINA + Deti = Veľká šťastná rodina, ale… …nastane čas, kedy každý príde na to, že by chcel deti, no nie vždy sa ženám podarí otehotnieť. Môžu nastať akékoľvek problémy, avšak v období ovulácie majú ženy veľkú šancu otehotnieť a tým pádom dosiahnuť absolútnu spokojnosť. Tester.sk ponúka spoľahlivé testy k stanoveniu plodných dní (obdobia ovulácie), pričom ide o až 99% spoľahlivosť.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!