Bi-Oil

Súťaž bola úspešne ukončená – TopŽena.sk v spolupráci so spoločnosťou Omnimedia pre vás pripravili súťaž o exkluzívne oleje Bi-Oil. Vyskúšajte šťastie a vyhrajte kvalitný produkt. Jedinečnosť a kvalitu olejov Bi-Oil potvrdzujú predovšetkým tieto tri body.

  1. Bi-Oil je špeciálny produkt, ktorý zlepšuje vzhľad nových i starých jaziev, strií a nezjednotený odtieň pleti.
  2. Tiež pomáha vyhladiť starnúcu vráskavú pokožku na tvári a na tele.
  3. Dopĺňa pokožke prírodné oleje, ktoré odstraňujú faktory, ako sú nepriaznivé počasie, voda s vysokým obsahom chemikálií, časté kúpanie a vysušujúce účinky centrálneho vykurovania či klimatizácie. Obsahuje významnú prelomovú zložku PurCellin Oil TM, ktorý mení celkovú konzistenciu a robí ju ľahkou a nemastnou. Látky z obsiahnutých vitamínov a extraktov sa vďaka tomu absorbujú do pokožky.

Túžite po tomto produkte? Chcete, aby bolo o vašu pokožku patrične postarané? Nečakajte a zapojte sa do súťaže. Bi-Oil, jedinečný produkt v starostlivosti o vašu pokožku môžete vyhrať v našej súťaži, alebo zakúpiť v lekárni. Až 5. z vás sa bude tešiť. Šanca vyhrať je veľká. Možno sa práve na vás usmeje šťastie. Súťaž bude ukončená 18. apríla 2014.

Súťažná otázka

Ktorý vitamín v produkte Bi-Oil pomáha udržiavať zdravo vyzerajúcu pokožku a zároveň ju chráni pred predčasným starnutím?
– odpoveď: B

Na súťažnú otázku správne odpovedali a vyžrebovaní boli:
Slavka Cz., Katarína J., Lenka K., František A., Viktória K.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!