HydrabioSúťaž bola úspešne ukončená – TopŽena.sk v spolupráci so spoločnosťou BIODERMA pre vás pripravili súťaž o 10ks hydratačnej čistiacej peny na umývanie, odličovanie a holenie so šľahačkovým efektom Hydrabio Mousse (balenie 150ml v cene 11,96€).

Vysoké teploty, ale aj striedanie počasia majú negatívny vplyv na našu myseľ, naše telo, ale aj na našu pokožku. Človek bez jedla vydrží v priemere 40 dní, ale bez vody maximálne týždeň. Z týchto pár údajov vyplýva, že voda je pre náš organizmus nepostrádateľná. Zdravá koža obsahuje asi 70% vody. Takmer 75% z nej sa nachádza hlboko v dermis, kde je dôležitým faktorom odolnosti kože. Pokiaľ sa toto množstvo vody zníži, prejaví sa to na kvalite pokožky. Stráca pružnosť a pevnosť, je zvädnutá, citlivejšia, svrbí, objavujú sa suché šupinky a vrásky v relatívne mladom veku. Toto všetko sa tiež môže podieľať na vzniku rôznych dermatologických problémov a ochorení.

Riešenie ponúka francúzska spoločnosť LABORATOIRE BIODERMA

  • Hydrabio Mousse je Prvá čistiaca pena pre citlivú alebo dehydratovanú pleť.
  • Hydrabio Mousse jemne čistí a odstraňuje nečistoty. Jeho hustá pena, je bohatá a hladká. Aj začervenaná pleť sa stáva čistou, hydratovanou a žiariacou sviežosťou.
  • Hypoalergénny Hydrabio Mousse bol zostavený tak, aby sa minimalizovalo riziko alergií.
  • Patentovaný prírodný komplex D.A.F.® zvyšuje toleranciu pleti.

Túžite po tomto produkte? Chcete, aby bolo o vašu pokožku patrične postarané? Nečakajte a zapojte sa do súťaže. Až 10. z vás sa budú tešiť. Šanca vyhrať je vskutku veľká. Stačí zodpovedať ľahkú otázku a možno sa práve na vás usmeje šťastie. Súťaž bude ukončená 19. septembra 2013.

Súťažná otázka


Ako sa volá patentovaný biologický komplex produktu Hydrabio Mousse, ktorého úlohou je stimulovať schopnosť pokožky v hlbších vrstvách vytvárať a na svojom povrchu udržať vlhkosť?

Správna odpoveď – Aquagenium

Výhercovia súťaže


Na súťažnú otázku správne odpovedali a vyžrebovaní boli: – Katarína Petrulaková, Alena N., Alena Hladová, Anna S., Anna K., Žofia K., Sabína P., Ľubo Sýkora, Petra M., Mária Jungová

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!