Upratovanie a víriaci sa prach. Každá to pozná dokonale. Ak chceme mať čisto, musíme sa obrniť a zniesť aj ten najnepríjemnejší aspekt, akým je vdychovanie prachu. Napriek našej dôkladnej snahe sa nám nie vždy podarí vytvoriť stopercentné čisté prostredie.

Našťastie s vysávačmi od firmy Vorwerk to už nie je problém a ich používaním je čistý domov zaručený.

Eshop www.vysavame.sk sa zameriava na predaj neoriginálneho príslušenstva a náhradných dielov pre vysávače Vorwerk Kobold.

Na webovej stránke www.vysavame.sk sa môžete oboznámiť s aktuálnou ponukou spotrebného materiálu. Z bohatého sortimentu si môžete vybrať napríklad filtračné vrecká vhodné pre vysávače vorwerk. Sú tvorené tromi stupňami filtrácie. Vynikajúca pomôcka, ktorá sa hodí najmä pre alergikov. Pri vysávaní tak zachytáva 25-krát menšie nečistoty ako bežné vrecká.

Filtračné vrecká z e-shopu www.vysavame.sk vhodné pre vysávače Vorwerk sú dôležitou súčasťou vysávačov, ktoré disponujú aj samostatným filtračným systémom. Ten sa zbavuje aj najmenších mikro čiastočiek, ako sú pele, vírusy či roztoče.

Okrem filtračných vreciek ponúka internetový obchod aj hygienický mikrofilter a rotačné kefky, ktoré dôkladne prečešú vlákna vášho koberca.

Eshop má k dispozícii aj akciový tovar, ktorý zakúpite za výhodných podmienok, pri piatej alebo desiatej objednávke získavate dokonca zľavu na nákup. V prípade akýchkoľvek nejasností je tu pre vás online poradňa. Tu vám poradia a vysvetlia všetko, ak by ste niečomu nerozumeli.

Prehľadné informácie a podmienky o nakupovaní vám uľahčia celú procedúru, preto tovar nebudete mať problém objednať. Elektronický obchod vám takisto poradí v prípade, ak si neviete dať rady aký typ vysávača vlastníte. Prehľadné obrázky vás ľahko navedú aj k príslušenstvu, ktoré práve potrebujete.

Tak čo? Ešte pre vás predstavuje upratovanie neprekonateľný problém? Ak sa pritom dokážete zbaviť nepríjemných alergénov a efektívne vyčistiť miesto, kde sa zdržiavate najradšej, je to hračka. Tak len do toho!

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!