BolesťSvoje krásne bláznovstvá by sme si mali uchrániť v každom veku. Smiech pristane každej z nás, prinavracia psychickú harmóniu, no pravdou je aj to, že v najlepšom treba prestať. Ani smiech nepatrí k žiadnym sväticiam, aj on dokáže vniesť do našich životov nejednu búrku, a to ani náhodou nehovoríme o úsmevoch a ich súvislosti s mimickými vráskami.

Z lásky je len krok k nenávisti, pýcha predchádza pád a medzi zábavou a hazardom je taktiež veľmi tenká línia. Zo začiatku sme len túžili po štíhlej línii a perfektne vypracovanej postave. Spojili sme zábavu so starostlivosťou o svoje telo, no po čase sme zistili, že aj bláznivé skákanie na trampolíne má svoje pravidlá. V lete sme chceli pútať pozornosť nádherným bronzovým opálením. Vtrhli sme napoludnie na rozpálenú pláž a dnes bojujeme s ekzémami a precitlivenou pokožkou. Keďže hazardu nemáme, žiaľ, nikdy dosť, už neničíme “len“ svoje fyzické, ale aj duševné zdravie.

Keď sa zábava mení na hazard

Najhoršie je, keď žena prestáva byť ženou a verí, že sa vďaka tvrdým chlapským praktikám stáva obľúbenejšou, zábavnejšou a príťažlivejšou než tie citlivky, čo zaspávajú v ružových košieľkach. Tak ako muži aj ženy dnes nachádzajú isté útočisko či únik z reality v hrách a súťažiach.

Ak opäť nedokážu rozlišovať medzi zábavou s pozitívnymi, príjemnými dôsledkami a hazardom, pri ktorom sa smejú len blázni, tak sa pravidelne zapájajú aj do hazardných súťaží. Ženám sa rozhodne nezakazuje milovať šport, no túto lásku radšej vyznávajte behom v parku než online športovým tipovaním. O tomto type hazardu možno povedať, že je tým najzákernejším. Berie so sebou nielen finančné, materiálne, ale aj ľudské obete. Ničí morálku, vzťahy a z doposiaľ zábavného človeka sa stáva živá mŕtvola.

Ak patríte k tým, čo sú za každú srandu, mali by ste sa mať v dnešnej dobe o to viac na pozore! Aj váš zmysel pre humor a neutíchajúca radosť zo života sa v jednom okamihu môžu obrátiť proti vám. Hry si začnú vyžadovať oveľa väčší zmysel pre risk a ani si neuvedomíte a na samé dno vás privedú online casino hry zdarma. Oklamú vás vstupným bonusom, veľkým výberom jackpotových hier, no žiaden krupiér vám neprezradí, že kasína citom pre humor nedisponujú. Oveľa radšej majú šum vašich (premárnených) peňazí!

Foto: pixmac.sk, Maria Morri – flickr