Nakupovanie na internete môže byť niekedy náročné, zdĺhavé a nie vždy môžete mať dobrú skúsenosť. Avšak, to ste zrejme ešte neskúsili internetový obchod alza.sk, kde nájdete nielen elektroniku, ale aj potreby do domácnosti, kozmetiku, parfémy a nájdete skvelé nápady na darčeky pre svojich blízkych.

Aktuálne platné a overené zľavové kódy a všetky zľavy e-shopu Alza.sk nájdete na www.akcieazlavy.sk/sekcia/alza-sk/.

O internetovom obchode Alza.sk

Prečo je alza.sk najspoľahlivejší e-shop a nosí ocenenia Obchodník roka 2016 a a SHOProku 2015 v kategórii kvalita?

Zákazník alza.sk je vždy na prvom mieste!

Zavolajte kedykoľvek

Pri výbere tovaru v internetových obchodoch sa vám často stane, že potrebujete poradiť alebo len zistiť určité doplňujúce údaje, ktoré nemusia byť vždy v popise produktu uvedené. Čo však v prípade že nakupujete až po práci, kedy je väčšina zákazníckych centier zatvorených? Na e-shope alza.sk s tým problém mať nebudete, pretože zákaznícky servis funguje dvadsaťštyri hodín, sedem dní v týždni. E-mail, telefón či online chat, môžete si vybrať.

Výhody pre zákazníkov

Ako sa najlepšie v dnešnej dobe nakupuje? No predsa prostredníctvom mobilnej aplikácie, kde si naplníte košík a všetko okamžite zaplatíte. Nákup cez aplikáciu alzy vám zabezpečí zrýchlený výdaj, nemusíte tak čakať v rade na tovar. Svoju objednávku si môžete nechať poslať domov alebo na pobočku, ktoré sú otvorené aj cez víkend. Taktiež pri zvolení „Najrýchlejšieho doručenia“ vám tovar príde domov v sobotu či nedeľu. Výhodné, za skvelú cenu!

Internetový obchod alza.sk ponúka, samozrejme, aj platbu na splátky, je na vás, či sa rozhodnete pre túto možnosť, alebo zaplatiť celú sumu ihneď. Čo je na tomto e-shope skvelé, sú rôzne akcie – doprava zdarma black friday a ďalšie. Na alze nájdete najširšiu ponuku svetových značiek a navyše sú státisíce produktov skladom, nemusíte čakať na ich dodanie.

Už ste sa rozhodli, čo si na alza.sk vyberiete vy?

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!