Objednajte si akékoľvek značkové oblečenie, topánky, alebo módne doplnky na Bibloo.sk a ušetrite až 10€ na vašej objednávke. Značková móda, ktorú si jednoducho zamilujete! Kupón platí na všetko.

Aktuálne platné a overené zľavové kódy spolu so všetkými ďalšími zľavami e-shopu Bibloo.sk nájdete na www.akcieazlavy.sk/sekcia/bibloo-sk/.

O internetovom obchode Bibloo.sk

Nakupovania nie je nikdy dosť a o to pohodlnejšie sa nakupuje, ak máte všetko a pre celú rodinu pod jednou strechou, nemusíte ani vyjsť z domu a navyše môžete využívať skvelé akcie a výhody. Ak ste ešte nepočuli o bibloo.sk, rýchlo to napravte, čaká na váš množstvo skvelého oblečenia, doplnkov a, hlavne, skvelých cien.

VIP klub

Prečo by ste mali nakupovať za plnú cenu, keď nemusíte? Na e-shope bibloo.sk sa môžete zadarmo zaregistrovať do VIP klubu a automaticky získate dopravu zadarmo a vouchery (počas jedného roka) v hodnote 40 eur. Ak vám tieto výhody nestačia, povýšte svoje členstvo na VIP silver či gold, ktoré už je za ročný poplatok a užívajte si vouchre až do výšky 800 eur za rok a iné výhody, ktoré členstvo ponúka. Pre nečlenov klubu je doprava zdarma pri nákupe nad 60 eur.

Rýchle doručenie

Na spôsob doručení objednávky máte dva spôsoby, a to buď si necháte tovar poslať priamo domov, alebo na výdajné miesto. V prípade, že svoju objednávku potvrdíte do 14:00, tovar budete mať na výdajnom mieste už druhý pracovný deň, kde si tovar môžete otvoriť a rozhodnúť sa, či je podľa vašich predstáv.

Tovar napríklad môžete vrátiť až do 30 dní od jeho prevzatia, no, samozrejme, nesmie byť používaný a musí mať originálne balenie. Ak si nie ste úplne istý, akú veľkosť tovaru si máte vybrať, môžete si ho ešte pred objednaním odmerať. Všetok tovar na stránke je aj dostupný na sklade, takže váš nečaká žiadne sklamanie! Pri výbere si môžete vyfiltrovať tovar podľa svojej obľúbenej značky.

Na stránke bibloo.sk nájdete okrem e-shopu aj záložku Inšpirácie, kde si môžete prečítať články o móde a nechať sa inšpirovať. Nestačí? O kvalite e-shopu bibloo.sk hovorí aj štatistika 97 percent spokojných zákazníkov, tak sa medzi nich pridajte aj vy!

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!