Tisíce mužov a žien zvažuje transplantáciu vlasov. Vďaka nej si môžu vlastnými vlasovými štepmi zakryť kúty, ustupujúce čelo alebo toľko nepopulárne koliesko na temene hlavy, tiež je to veľmi efektívna metóda na zhustenie porastu na hlave.

Kedy môžete využiť túto ponuku

Vlasová transplantácia nie je až tak veľkou novinkou, len v našich podmienkach si možno ešte vďaka menšej informovanosti nenašla svoje miesto. V USA bola vykonávaná už od roku 1950, samozrejme, že časom sa celý proces tohto zákroku zmenil a vylepšil. Ľudia v našich podmienkach ale ešte nevedia a nepoznajú všetky výhody, ktoré by im tento spôsob a metóda priniesli.

Vedeli ste napríklad, že na bežnú transplantáciu vlasov vám konkrétna klinika môže udeliť doživotnú záruku. Je to v súčasnosti jediné a trvalé riešenie pri liečbe vypadávania vlasov, ktoré môže byť zapríčinené viacerými faktormi.

Transplantácia vlasov sa vykonáva tak, že sa zo zadnej časti hlavy odoberú vlasové štepy, ktoré sa zasadia na holé miesto na hlave, napríklad do kútov. Vlasové štepy v zadnej časti hlavy majú totiž zdravú genetickú informáciu a po prenesení na holé miesto už nevypadnú.

Na začiatok pomáha špeciálna liečba

Pokiaľ vás trápi vypadávanie vlasov, môžete vyskúšať Minoxidil, ktorý pomáha v podpore rastu vlasov. Je to jeden z trojice dôležitých prípravkov, ktorí predpisujú vlasoví špecialisti na prvotnú liečbu tohto problému.

Zvýšené padanie vlasov a tvorba plešiny trápi veľké percento mužov. Nie každý má však pekný tvar hlavy a je ochotný sa zmieriť s kratučkými zostrihom. Transplantácia vlasov sa teda najviac vykonáva u mužov, ktorí trpia klasickou androgénnou alopéciou, ohraničenou stratou vlasov.

Foto: pixabay.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!