Dokončila vaša dcéra, neter, vnučka, priateľka alebo žena vysokú školu? Patrilo by sa pre ňu vymyslieť nejaký honosný dar. Čo už by len ženu potešilo viac, ako krásny a luxusný šperk? Možno už len značková kabelka. Kabelka je však spotrebný tovar a aj tá najznačkovejšia časom odíde. Šperk však mladej slečne alebo žene ostane ako spomienka na úspešné štúdium po celý život.

Siahnite po diamantoch

Ak si mladú absolventku ceníte viac ako čokoľvek iné, obdarujte ju krásnym diamantovým šperkom. Päť alebo šesť rokov driny sa len ťažko dokáže oceniť finančne, čas je totiž nenahraditeľný, no investovaný čas sa premení na ešte vzácnejšie vedomosti a tie následne snáď aj na lepši finančné ohodnotenie v novej práci.

Netradičná ozdoba? Perly to povedia za vás

Perly sú pre mnohých Slovákov stále len mýtickými drahými hračkami z amerických filmov a rozprávok. Perlové šperky sú však realitou a nájdete ich aj v slovenských obchodoch. Verte, že ak darujete niekomu šperk s pravou perlou a vymyslíte si dobrý príbeh o tom, koľko rokov rástla v mori a ako ju kto našiel, nasledujúcich niekoľko dní bude perlový šperk stredobodom pozornosti celej rodiny.

Jedna časť života je za nami, pripravme sa na druhú

Po piatich rokoch života na škole je možno konečne čas posunúť sa ďalej a vydať sa, nemyslíte? Spolužiačky zo strednej majú deti a svadby už za sebou, preto žiadnu absolventku neprekvapí, keď od priateľa dostane pri oslavnej večeri na počesť svojho nového titulu krásny zásnubný prsteň.

Nechcete ísť cestou šperkov?

Ak sa rozhodnete, že Šperk nedokáže vyjadriť úspech dlhoročného Štúdia, môžete zvoliť inú cestu. Zaplaťte slečne cestu okolo sveta! Spoznať Áziu a Ameriku túži predsa každý. Ďalšou alternatívou je nové presúvadlo, kľúče od auta sú teda tiež ideálnym darom. Poznáte slečnu naozaj dobre? Zaplaťte jej kurz jej obľúbeného koníčka, alebo jej vytvorte nový. Na zoskok padákom určite nikdy nezabudne.