Blížia sa najkrajšie sviatky roku a vy ešte stále rozmýšľate nad vhodnými darčekmi? Radi by ste sa zamerali na niečo, čo vášho blízkeho nielen poteší, ale aj podporí jeho zdravie? Viac si svoje hlavičky lámať nemusíte. Hor sa do nakupovania kávy Power Coffee!

Prečo práve Power Coffee?

Výnimočnosť kávy Power Coffee sa skrýva vo viacerých jej vlastnostiach. Po prvé je to káva zo Slovenska. Lepšie povedané, je pražená na Slovensku. Preto môžete prežiť pocit domova pri pití Power Coffee v pohodlí svojho gauča hneď dvakrát.

Power Coffee je síce pražená na Slovensku, ale kávové zrná v nej použité vyrastali v tých svetovo najlepších kávových oblastiach. Základ pre Power Coffee vypestovali odborníci v Amerike, Ázii i Afrike. Kávové zrná k nám docestovali teda z krajín ako Peru, Ekvádor, India alebo Etiópia.

Táto káva si dokonca vyslúžila atribút BIO. Áno, jej zŕn sa nedotkli pesticídy ani iné chemikálie.

Ešte pred tým, ako sa tieto dokonalé kávové zrná dostanú do vášho kávového mlynčeka, prejdú procesom už spomínaného praženia. Aj na tomto si dali výrobcovia kávy Power Coffee záležať. Možno ste ani netušili, ale práve nesprávne praženie môže spôsobovať horkú chuť kávy. A to určite nie je to, čo chcete svojim drahým na Vianoce darovať! Lahodnosť kávy spočíva v pomalom, miernom pražení.

Vyťažte maximum

Kávu mnohí z nás pijú pre jej schopnosť životabudičstva. A túto vlastnosť káve dodáva práve praženie. Spôsob, akým je pražená Power Coffee, zabezpečuje, že okrem nahnedo zafarbenej vody si pitím kávy zabezpečíte aj prísun esenciálnych olejov.

Esenciálny olej je zdrojom antioxidačných a stimulačných látok. Vďaka tomuto vás káva Power Coffee môže zásobovať energiou až 4 hodiny. Ak si po obede doprajete druhú šálku kávy, budete mať energiou nabitý celý pracovný deň.

Ako bonus sa v káve Power Coffee nachádzajú aj látky ako kolagén, MCT, L-Theanín alebo probiotiká.

Z kávy Power Coffee je, naopak, odstránené aj maximum pre človeka nepotrebných látok. Nenájdete v nej ani lepok, ani laktózu, farbivá, konzervanty, dokonca ani rafinovaný cukor.

Toto všetko sú dôvody, prečo si Power Coffee môžete dopriať, aj keď ste vegetarián, vegán alebo nutne musíte dodržiavať bezlepkovú diétu. Mnoho ľudí dnes trpí napríklad aj intoleranciou na mlieko. Vuala! Odteraz už len Power Coffee, je totiž vhodná aj pre vás.

Pre klasikov

Asi najčastejšie skloňovanou kávou je espresso. Bio espresso? Žiaden problém. Power Coffee vám ho ponúka zo 100% arabiky. Kávové zrná v tejto káve k vám domov pricestovali z Peru, Etiópie a Indie. Vďaka praženiu na stupni medium si môžete dopriať kávu s eliminovaným množstvom žiadúcich kyselín.

Pre silákov

Tak ako poriadnemu chlapovi nemusí stačiť 20kg činka, tak isto viac môže labužník čakať od kávy. Ak sa spojí robusta z Indie a arabika z Peru a Etiópie, je na svete doslova extra sila. Nesprávny výber kávových zŕn a zle zvolená technika praženia môže energetický potenciál kávy zabiť. Vy sa potom začudovane pýtate, prečo sa vám chce spať. S extra silnou Power Coffee sa vám to už viac nestane.

Pre vychutnávačov

Patríte medzi tých, ktorí si kávu doprajú len pre jej chuť a nezáleží im na dennej dávke kofeínu? Power Coffee myslí aj na vás. Aj táto káva je vyrobená z pravej kávy. Ak si doprajete bezkofeínovú kávu Power Coffee, vedzte, že pijete 100% arabiku z Hondurasu. Bezkofeínovou kávou sa táto káva stáva po spracovaní metódou zvanou Swiss Water Process Method.

Nadýchnite sa čerstvosti

Ďalšou vlastnosťou, ktorá robí Power Coffee jedinečnou, je to, že k vám domov príde nepomletá. Je to preto, aby si dlhšie udržala čerstvosť. K Power Coffee si zároveň môžete zaobstarať mlynček a aeropress pre prípravu Power Coffee, ako sa patrí.

Neobyčajná káva

Dobrá káva môže byť ešte lepšia. Stačí, ak viete, s čím ju spojiť – skúste kávu s olejom a maslom. Rannou rutinou je často zaliať kávu, doliať mlieko a pocukriť. Je však čas na zmenu! Namiesto týchto bežných kuchynských ingrediencií siahnite po trochu netradičnejšom MCT oleji. Tento olej je bohatý na mastné kyseliny C8 a C10. MTC olej môžete striedať s kokosovým olejom. Vďaka tomu pocítite okamžitý príval energie. A stále zostávate bio.

Ďalšia skvelá prísada do kávy bude odteraz pre vás ghee maslo. Je to maslo, ktoré sa vyrába z mlieka alpských kravičiek, pasúcich sa na tráve. Ako ste sa vyššie dočítali, Power Coffee môžu piť aj ľudia, ktorí zo svojho jedálnička museli alebo chceli vynechať mlieko a mliečne výrobky. A toto pravidlo neporušíte ani pridaním ghee masla do kávy. Je totiž bez laktózy, vody a bielkovín.

Radi pomedzi kávové pauzy maškrtíte? Potom vo vašom nákupnom košíku nebude nikdy chýbať ani také mandľové maslo alebo čerstvý nugátový krém.

Bio rovná sa power. Sila sa bude ukrývať vo vás.

Ilustračné foto: pixabay.com