Na doplnkoch a detailoch by nám pri zostavovaní každodenných outfitov rozhodne malo záležať! V každom veku, za každého počasia, aj pri každej príležitosti. Zahrávajte sa so všetkým, čo aktuálne módne trendy ponúkajú. Buďte precízna! Kombinujte jednotlivé materiály a farby tak, aby vynikol vždy len jeden detail. Pozornosť na seba pútajte predovšetkým kvalitou a dokonale zvoleným strihom oblečenia. Ak k tomu zvolíte vkusný a praktický doplnok, patrí vám naše uznanie!

Zaostrite spolu s nami na trendy batohy, ktoré si čoraz viac berú dámy na potulky mestom. Batohy nie sú záležitosťou len pre školopovinných. Patria k praktickým a komfortným doplnkom k bežným outfitom do práce, na nákupy či na posedenie s priateľmi. Aj keď ich neodporúčame k luxusným večerným róbam, s batohom sa možno vybrať takmer všade. Dnes je sortiment dámskych batohov natoľko rozmanitý, že si z neho vyberie rovnako ako mladá tínedžerka, tak aj elegantná dáma v rokoch.

Batohy v tradičných tvaroch a komfortných materiáloch!

Aj vy ste doteraz uprednostňovali len kabelky? Vyhýbali ste sa batohom, preto že ich každý spája s detskými a študentskými outfitmi? Omyl! Aj batohy podliehajú módnym vplyvom a spadajú do koncepcií športových, elegantných či športovo-elegantných doplnkov. Dokážu pokryť, respektíve prevýšiť funkčnosť a úžitkovosť dámskych kabeliek. Ak si správne nastavíte dĺžku ramienok, venujte ďalej pozornosť vnútornej výstuži. Tá by mala zaistiť pevnosť a priľnavosť na chrbát. Tým si zabezpečíte komfort počas nosenia. Vyberte si batoh z príjemného, nepremokavého materiálu s množstvom priehradiek a vreciek.

Nezaťažujte svoj outfit príliš “odviazaným“ batohom!

Ak si ešte stále nie ste istá, či batohom nenarušíte svoj módny status a komfortnú zónu, zo začiatku siahnite po nenápadných, ale za to elegantných batohoch. Ideálne sa pre vás stanú vkusné kožené batôžteky v jednotnom odtieni a s decentnými zlatými či striebornými detailmi. Na bežné nosenie voľte batohy v neutrálnom čiernom, bielom, respektíve béžovom odtieni. Stavte na batohy v okrúhlom alebo jemne zaoblenom tvare.

Komplikované vzory a strihy si ponechajte, až keď sa stopercentne stotožnite s novým módnym doplnkom na chrbte. Množstvom detailov na batohu rozhodne nepotrebujete pútať pozornosť. Aspoň dokým si “na seba vzájomne nezvyknete“. Batohy s rôznymi semišovými vzormi alebo štýlovými brmbolcami naozaj nemusia príjemne pôsobiť za daždivého počasia. Dnes si už dokážete nájsť aj vhodnú multifunkčnú kabelku, ktorú za okamih zmeníte na decentný a vkusný batôžtek.

Foto: pixabay.com